• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

@ezsolt80 barátom segítségével és hathatós közreműködésével (örök hálával tartozom neki érte) ismét megpróbálkozom a sulawesi dennerle kardinális garnélákkal. Tegnap egy 11 fős csapat érkezett hozzám egyenesen Zamárdiból.
Egyelőre nem árultam el nekik, hogy a becenevem lassan shrimpkiller lesz, nehogy megijedjenek. Ma reggel még éltek.🤗
Majd próbálok szerezni egy termékenyítő legyet @mmccannon Marytől, hogy mielőbb felduzzasszam a brigádot.
 

Attachments

  • kardinalis1.jpg
    kardinalis1.jpg
    53.5 KB · Megtekintések: 31
  • kardinalis3.jpg
    kardinalis3.jpg
    71.1 KB · Megtekintések: 31
@ezsolt80 barátom segítségével és hathatós közreműködésével (örök hálával tartozom neki érte) ismét megpróbálkozom a sulawesi dennerle kardinális garnélákkal. Tegnap egy 11 fős csapat érkezett hozzám egyenesen Zamárdiból.
Egyelőre nem árultam el nekik, hogy a becenevem lassan shrimpkiller lesz, nehogy megijedjenek. Ma reggel még éltek.🤗
Majd próbálok szerezni egy termékenyítő legyet @mmccannon Marytől, hogy mielőbb felduzzasszam a brigádot.
szerintem járna valami jutalom annak, aki megfejti hogy mi közöm is van a zamárdiból származó garnéláidhoz... :D
De örülök hogy segíthettem ;)
 
Back
Oldal tetejére