• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Valóban? mondjuk mikor átvetted őket akkor második, harmadik generáció volt. Amíg van utánpótlás addig tuti játszanak a csajokkal is, max többre vágynak :ROFLMAO:, vagy csak téged akarnak megbotránkoztatni :D
Hát ez utóbbi sikerült nekik.
Mindig van ugyan pár apróság, de azok mind csajok lesznek. Lassan totál nőuralom van. Lehet, már nem bírják az állandó hajtást.:eek:
 
Ez a kép nem szerkesztett trükk, mint keszalvo részlete, hanem SK kézből lőttem mobillal. Én is meglepődtem, hogy a sok 💩 után ez milyen jó kis fotó lett!
Ráadásul a racoon brigád már hetek óta él!
A fenti képen sem egy marék békalencse van ám, hanem emers cuba, amit még @Zuzmitól szereztem. Ami a talajra került, az megpurcant, amit benyomtam a fa résébe, alatta kis mohával, az bezzeg él és virul. Na, miket tudok?😉
 
Pedig igen. Főnököm hozta fel, amikor a tillandsiákat is küldted Marynek, meg nekem. Sajnos nem minden maradt meg, de ez igen, sőt nőtt!🤗
Neked már nincs belőle? Tudok egy hajtást felajánlani.😉
Tillandsiakra emlékszem, akváriumi növények grátisz lehetett.
Genezisben volt, magam sem tudom most milyen növények vannak benne.
Köszi a felajánlást, aranyos vagy, de abba a káoszba előbb rendet kellene tennem.
 
Back
Oldal tetejére