• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

star67

Legenda
Tegnap a víz partra mosta a habrosus párom egyik tagját.
Beszorulhatott szegényke valahová és ez lett a veszte.
A másikkal örökké együtt úsztak, mint egy szerelmes pár vagy az ikrek, szóval az életben maradt cory ma megállás nélkül össze-vissza úszkált, mintha keresné a másikat.
Szegényke.:(😢

star67

Legenda
Nekem a legjobban a sarokból hiányzik a tripartita és blyxa mező, de hiába imádom mindkettőt, sajnos nem vagyok alkalmas a tartásukra.:(

Zuzmi

VIP kertész
Csilla! Nagyon sokat valtozott! Neked azert nem latszik mert minden nap latod.
Jo...a bokrok nincsenek( nekem nem hianyoznak bocsi), de a bucek nottek! A pizsisek itt nyomulnak!
Es ahogy mondtad nincs alga!:love:

star67

Legenda
Csilla! Nagyon sokat valtozott! Neked azert nem latszik mert minden nap latod.
Jo...a bokrok nincsenek( nekem nem hianyoznak bocsi), de a bucek nottek! A pizsisek itt nyomulnak!
Es ahogy mondtad nincs alga!:love:
Köszönöm, a bíztató szavakat.
Ja, az első képhez képest tényleg sokat bokorosodott a redmoor!😂

T.Norbee

Főkertész
Most látom csak, már több mint egy éve indítottam a naplót és ezt az elrendezést.
Attól félek, nem túl látványos a fejlődés, de nulla alga, nem kell nyírni és ritkítani a növényeket, szépen, lassan, megfontoltan haladunk előre.
Hú!
Szeretnék egyszer egy ilyen szép akváriumot!

star67

Legenda
Hú!
Szeretnék egyszer egy ilyen szép akváriumot!
Ugyan, nincs mire panaszkodnod, a tieidben nyüzsög az élet, bokrosak a bucék, én folyamatosan irigykedem rád! Remélem, a tőled érkezett szuper racoon csapat hamarosan ellát annyi csöppséggel, hogy ide is áthozhatok belőlük egy párat.
Régen volt már ekkora sikerem, mint most velük, a benti kockában. Köszi!:)

star67

Legenda
Lehet, épp ez a baj. Elhalmozom őket minden finomsággal, ezért a nagy zabálás után nem marad erejük a szaporodáshoz?:unsure:

Oldal tetejére