• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Látod Csilla, mondtam én hogy jól fogja érezni magát a flamingó nálad! Nagyon szép! És az akis fehér csöpp garnéla! :love:
Cory mentes övezetben sanszos, hogy több pincuri páncéloska érné meg a süldő kort.
Látnád a munkahelyi kockám! Ott már akkora, hogy lassan ritkítanom kell, mert már nincs úszóterük a halaknak.:ROFLMAO:
 
Sziasztok!

Újabb rettenetes telefonos képekkel szennyezem a fórumot, viszont mentségemre szolgál, hogy a valóságban gyöngyszemeket rejt a fotó!
Nem, ezek sajnos nem nálam születtek, hanem @Szépe Kálmán révén sikerült csereberélnem őket az egyik szűrőmre. Ezúton is köszönöm, hogy a majd két tucat csodával tovább élteti bennem a reményt, hátha sikerül nekem is valami hasonló.
Vakító fehérek! Hibátlan csapat.:)
 

Attachments

  • IMG_6587.JPG
    IMG_6587.JPG
    242.5 KB · Megtekintések: 38
  • IMG_6588.JPG
    IMG_6588.JPG
    213 KB · Megtekintések: 30
  • IMG_6589.JPG
    IMG_6589.JPG
    281.5 KB · Megtekintések: 29
Petés mama ugyan van megint (Az az elmosódott paca a kép közepén az akar lenni! Aki nem hiszi, jöjjön el, és nézze meg a saját szemével!),de nem nagyon bízom benne, hogy a kicsik fel is cseperednek majd.😬
 

Attachments

  • IMG_6586.JPG
    IMG_6586.JPG
    254.7 KB · Megtekintések: 38
Ezek pedig @T.Norbee küldeményéből, nemjo profi fuvarozásával az új munkahelyi minimál kocka friss lakói!
Persze, hogy a többség a bumzli szivacson legel álló nap, a kínai dizájn etetőt meg le sem tojják, pedig @sztanotomi hónapokat küzdött érte, hogy szerezzen nekem egyet.;)
 

Attachments

  • IMG_6591.JPG
    IMG_6591.JPG
    311.7 KB · Megtekintések: 35
  • IMG_6592.JPG
    IMG_6592.JPG
    338.3 KB · Megtekintések: 35
  • IMG_6593.JPG
    IMG_6593.JPG
    245.5 KB · Megtekintések: 33
Golyóálló bagázs, az már biztos. Péntek este indultak Pécsről és szombat délután csobbantak Budaörsön, majd hétfő reggel derült ki, mennyire túlélők?
Nagyon.
És valóban őrült szépek, erős csíkjaik vannak, mind más, nagyon jópofák, egyből beleszerettem, amikor megláttam nálad. Klassz felmenőkkel rendelkeznek!:p
Nagyon köszönöm, igyekezni fogok, hogy jól érezzék magukat.:love:
 
Back
Oldal tetejére