• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

star67

Legenda
Látod Csilla, mondtam én hogy jól fogja érezni magát a flamingó nálad! Nagyon szép! És az akis fehér csöpp garnéla! :love:
Cory mentes övezetben sanszos, hogy több pincuri páncéloska érné meg a süldő kort.
Látnád a munkahelyi kockám! Ott már akkora, hogy lassan ritkítanom kell, mert már nincs úszóterük a halaknak.:ROFLMAO:

star67

Legenda
Sziasztok!

Újabb rettenetes telefonos képekkel szennyezem a fórumot, viszont mentségemre szolgál, hogy a valóságban gyöngyszemeket rejt a fotó!
Nem, ezek sajnos nem nálam születtek, hanem @Szépe Kálmán révén sikerült csereberélnem őket az egyik szűrőmre. Ezúton is köszönöm, hogy a majd két tucat csodával tovább élteti bennem a reményt, hátha sikerül nekem is valami hasonló.
Vakító fehérek! Hibátlan csapat.:)

Attachments

star67

Legenda
Ezek pedig @T.Norbee küldeményéből, nemjo profi fuvarozásával az új munkahelyi minimál kocka friss lakói!
Persze, hogy a többség a bumzli szivacson legel álló nap, a kínai dizájn etetőt meg le sem tojják, pedig @sztanotomi hónapokat küzdött érte, hogy szerezzen nekem egyet.;)

Attachments

star67

Legenda
Golyóálló bagázs, az már biztos. Péntek este indultak Pécsről és szombat délután csobbantak Budaörsön, majd hétfő reggel derült ki, mennyire túlélők?
Nagyon.
És valóban őrült szépek, erős csíkjaik vannak, mind más, nagyon jópofák, egyből beleszerettem, amikor megláttam nálad. Klassz felmenőkkel rendelkeznek!:p
Nagyon köszönöm, igyekezni fogok, hogy jól érezzék magukat.:love:

Oldal tetejére