• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Mivel a GA-ból még mindig nem jött értesítés, hogy mehetek a motyómért
Na igen! a GA visszajelzések, egy kicsit lassúak. Megrendeli az ember, azt ami készleten van és nem jelzik hogy átvehető. Ere én úgy döntöttem, hogy másnap be szoktam menni.:);)
 
Na igen! a GA visszajelzések, egy kicsit lassúak. Megrendeli az ember, azt ami készleten van és nem jelzik hogy átvehető. Ere én úgy döntöttem, hogy másnap be szoktam menni.:);)
Ja, be is mentem másnap, de ami készleten volt, azt délelőtt valaki pont megvette, az új szállitmányról meg még nem jött értesítő, ma nem is tudtam volna bemenni, viszont így most akkor nem is olyan sürgős.
 
Na igen! a GA visszajelzések, egy kicsit lassúak. Megrendeli az ember, azt ami készleten van és nem jelzik hogy átvehető. Ere én úgy döntöttem, hogy másnap be szoktam menni.:);)

Két fele értesítést küldünk, az egyik hogy ha nincs valami mikor lesz, a másik hogy ha meg van már minden akkor hogy atveheto.
Bejohetsz értesítés nélkül is, de simán lehet hogy nincs amit rendeltel hiába láttad a neten azt hogy van.
 
Két fele értesítést küldünk, az egyik hogy ha nincs valami mikor lesz, a másik hogy ha meg van már minden akkor hogy atveheto.
Bejohetsz értesítés nélkül is, de simán lehet hogy nincs amit rendeltel hiába láttad a neten azt hogy van.
Kösz Dani! Eddig ,szerencsére, mindig meg volt a boltba, mikor másnap érte mentem, értesítés nélkül. Eddig csak egyszer kellet várnom, de az csere volt.
 
Bevallom, eddig irigykedve néztem, másoknál télen is hancúroznak a garnélák. Nos, hosszabb szünet után ma előkerült egy petés CBS. Remélem, a papa egy tiger vagy tangerine hím és végre lesznek kis tibeek!
És előmászott egy érdekes ifjonc is!
 

Attachments

  • IMG_6444.JPG
    IMG_6444.JPG
    225 KB · Megtekintések: 34
  • IMG_6445.JPG
    IMG_6445.JPG
    258.2 KB · Megtekintések: 56
Bevallom, eddig irigykedve néztem, másoknál télen is hancúroznak a garnélák. Nos, hosszabb szünet után ma előkerült egy petés CBS. Remélem, a papa egy tiger vagy tangerine hím és végre lesznek kis tibeek!
És előmászott egy érdekes ifjonc is!
Akkor végre megtört a jég, szóval Nálad már itt a tavasz. :)
 
Ki jön rá, mi az újdonság az akváriumban?
 

Attachments

  • IMG_6450.JPG
    IMG_6450.JPG
    351.6 KB · Megtekintések: 49
  • IMG_6451.JPG
    IMG_6451.JPG
    323.1 KB · Megtekintések: 50
  • IMG_6452.JPG
    IMG_6452.JPG
    364.1 KB · Megtekintések: 51
  • IMG_6453.JPG
    IMG_6453.JPG
    338.8 KB · Megtekintések: 50
  • IMG_6454.JPG
    IMG_6454.JPG
    300 KB · Megtekintések: 49
  • IMG_6457.JPG
    IMG_6457.JPG
    314.5 KB · Megtekintések: 53
  • IMG_6458.JPG
    IMG_6458.JPG
    302.7 KB · Megtekintések: 51
Back
Oldal tetejére