• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Misifája

Miután a 2 héttel ezelőtti csapat szépen beszokott, sőt még egy tangerine tiger is bepetésedett, ma újabb lakókkal bővítem ezt a szép, színes csapatot.
Beszoktatás után csatlakozik 3db taiwan king kong, egy szuper tigris és egy ámulatos acélkék blue bolt!:D
 
Nézegetem a garnéláim, hogyan cuppogják a spenótot, sütőtököt, cukkinit és mi pattog ott?
Olyan picurka és áttetsző testű, mint egy ma született garnéla, de azok nem így mozognak.
Ez ugyanis egy kis halacska!
Olyan átlátszó és miniatűr, hogy esélytelen fotózni, de a bent maradt ikrákból kelhetett ki.
Őrült cuki, remélem többen is előkerülnek a rengetegből!
 
Szia.
Én JBL Tropol termékét használom az akváriumomba, de láttam, hogy te is használtál black powder-t. Az honnan van és mi a neve? Köszi a segítséget.
 
Meg még mennyi mást is!
Ugye kérem szépen, a full RO vízcsere után megy a GH+ só, aztán egy kis Minekoturon, Dennerle Shrimp King mineral, Bio Tase(@kopikon156 jóvoltából), Bacter AE (@Meskóval feleztük), SaltyShrimp Black Water.
Gyorsban ennyi jutott eszembe.
Kajából meg akkora a kínálat, hogy lassan két hétig naponta jut nekik más és más! Igazi garnéla paradicsom! Na, azt azért nem kapnak, csak spenótot, karfiolt, brokkolit, sütőtököt, zöldborsót, kukoricát, dió, eper, catappa és pitypang levelet a gyári kaják mellé.;)
 
VAn benne 2 tő Blue elegant ( bórdós levelű) egy kis tő mini nedleaf (legkisebb levelű) és egy tő velvet leaf 4 ( ez a hosszúkás levelű) lehet raktam a cooperből is de abban nem vagyok biztos
 
Nem akarom elkiabálni, meg tudom, hogy egy fecske nem csinál nyarat, de épp múltkor szomorkodtam, hogy nem maradtak meg a tangerine kölykök, erre tessék, ma egy narancsos suhanc üldögél a mohaág végén!
Az üvegen meg újabb adag cory ikra, de most nem veszem ki. A karácsonyi asztalon még sem állhat a keltető/nevelő akvárium.:rolleyes:

Két fotó csak bionikus szeműeknek!:pompous:
 

Attachments

  • IMG_6336.JPG
    IMG_6336.JPG
    306.9 KB · Megtekintések: 12
  • IMG_6337.JPG
    IMG_6337.JPG
    291.5 KB · Megtekintések: 13
Back
Oldal tetejére