• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mini holland

Ilyen fonalak nálam is akkor voltak, amikor a nitrátom nulla volt. Akkor @evavigh adott egy kis K-nitrátot, 2 x 1 csipetet szórtam a vízbe, és voilá, zurünkbe kapcsolt. Azóta sincs.
Ahogy @sztanotomi is írta, érdemes lenne megnézned, hogy mennyi a nitrátod.
Ha ez bejön, akkor imába foglalom mindkettőtök nevét: @sztanotomi
A meglehetősen pontatlan Tetra csíkkal mérve, nálam úgy 10mg/l körül lehet, ami optimálisnak mondható. Nem akarom feláldozni az élőlényeket a fonal alga miatt, ezért megkérdezném, hogy kb. mennyi az az egy csipet? Mákszemnyi? Borsnyi? Borsónyi? Mennyi vízbe tetted, és a két csipet között mennyi idő telt el? A csipetek beszórása után mennyi lett a nitrát értéke? Valamint mennyi idő múlva láttad a beavatkozás hatását?
Köszönöm.
 
Ilyen fonalak nálam is akkor voltak, amikor a nitrátom nulla volt. Akkor @evavigh adott egy kis K-nitrátot, 2 x 1 csipetet szórtam a vízbe, és voilá, zurünkbe kapcsolt. Azóta sincs.
Ahogy @sztanotomi is írta, érdemes lenne megnézned, hogy mennyi a nitrátod.
Nekem inkabb a megvonas ami hasznalni szokott. A novenyeim egy ideje megalltak,fejlodes nincs.tapanyag felgyulemlett rossz aranyban. Nem szeretnem meg tetozni. Nekem erre az esetre a teljes tap es feny megvonas ami bevalt.
 
Utoljára módosított:
Ha ez bejön, akkor imába foglalom mindkettőtök nevét: @sztanotomi
A meglehetősen pontatlan Tetra csíkkal mérve, nálam úgy 10mg/l körül lehet, ami optimálisnak mondható. Nem akarom feláldozni az élőlényeket a fonal alga miatt, ezért megkérdezném, hogy kb. mennyi az az egy csipet? Mákszemnyi? Borsnyi? Borsónyi? Mennyi vízbe tetted, és a két csipet között mennyi idő telt el? A csipetek beszórása után mennyi lett a nitrát értéke? Valamint mennyi idő múlva láttad a beavatkozás hatását?
Köszönöm.
JBL cseptezttel mérve volt 0 a nitrátom. A csipet az a hüvelyk- és mutatóujj hegyével összefogható mennyiség, amit bruttó 84 literbe szórtam egy hét időeltéréssel. Az első csipet után már sejteni lehetett, a második után meg látni a különbséget.
 
JBL cseptezttel mérve volt 0 a nitrátom. A csipet az a hüvelyk- és mutatóujj hegyével összefogható mennyiség, amit bruttó 84 literbe szórtam egy hét időeltéréssel. Az első csipet után már sejteni lehetett, a második után meg látni a különbséget.
Köszönöm.
 
Minden rendben van vele. A fonal eltunoben, de meg mutatja magat. Pilacs csere volt, es mar tapanyagot is adagolok. Nagyon keves az idom sajna ezert nem fotoztam.
Gondoltam, hogy ezer a dolgod időd meg semmi mert nem nagyon vagy online.
Reméljük akkor hamarosan látjuk majd jobb formában!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére