• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mini holland

Azért attól beájulok majd, amikor a blyxa összeér és egy tömör félív bokor lesz!
Csodásak a vörös részek és a rózsaszín flamingo is.
Jó kis aki lesz ebből tavaszra!(y)
 
uh azért az a macrandra mini oda ver!(y)(y) de:rolleyes: az enyém is igen szépen bevörösödött persze csak a teteje! lehet hogy a tápkapszulák meg a napi vasazás meghozza ez eredményt?!:cool:
 
Sziasztok.
Fonal alga....
Egy hete nem kap tapot, fenyt csokkentettem. Kovetkezo vizcsere megvolt,tapot tovabra sem kap. 2. Hete kezdodott.
View attachment 68131 View attachment 68132 View attachment 68133 View attachment 68134 View attachment 68135 View attachment 68136 View attachment 68137 View attachment 68138

Régebben is voltak ilyen durva fonal-inváziók?
Ha kiderül mitől volt - írd meg légyszíves, mert a kocka nano-n kívül minden más (3) akváriumomban küzdök vele én is!
 
Régebben is voltak ilyen durva fonal-inváziók?
Ha kiderül mitől volt - írd meg légyszíves, mert a kocka nano-n kívül minden más (3) akváriumomban küzdök vele én is!
Hat hogy mitol azt sajna nem tudom megmondani. Most fogyatkozoban van es eppen szamolom fel. Szurot kitakaritottam, novenyeket vissza vagtam. Beszivot ki menekitettem a belso sarokbol es kitettem a tisztas szelere,igy jobban forgatja a vizet. Koszi Csillu jol mukodik, birja a ragasztas.
az utolsó is telefonos kép?
A makrója használhatónak tűnik ...
Igen most mar mind ezzel keszul. A sonyt ki se vettem a dobozabol vagy egy eve.
Par kep vissza metszve.
IMG_20181125_161754.jpg IMG_20181125_161800.jpg IMG_20181125_161807.jpg
 
Hat hogy mitol azt sajna nem tudom megmondani. Most fogyatkozoban van es eppen szamolom fel. Szurot kitakaritottam, novenyeket vissza vagtam. Beszivot ki menekitettem a belso sarokbol es kitettem a tisztas szelere,igy jobban forgatja a vizet. Koszi Csillu jol mukodik, birja a ragasztas.

Igen most mar mind ezzel keszul. A sonyt ki se vettem a dobozabol vagy egy eve.
Par kep vissza metszve.
View attachment 68146 View attachment 68147 View attachment 68148
Ilyen fonalak nálam is akkor voltak, amikor a nitrátom nulla volt. Akkor @evavigh adott egy kis K-nitrátot, 2 x 1 csipetet szórtam a vízbe, és voilá, zurünkbe kapcsolt. Azóta sincs.
Ahogy @sztanotomi is írta, érdemes lenne megnézned, hogy mennyi a nitrátod.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére