• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mini holland

Sziasztok.
Van egy kis fellelegzes, rendkivul elhanyagolt,es elhagyatott akvariumaim usznak a mocsokban. Vizcsere uveg karbantartas metszes stb.
Itt viszont teljesen eltunt az alga minden formaja. Elege scapetelen lett de majd helyre nol minden. Hanyag vagyok....View attachment 74353View attachment 74355
Szia Henrik!
Mar epp akartam irni, hogy mi ujsag veled? Nagyon el vagy tünve, az akvaid sem hozzak a szokasos "Henrik-szintet". Elhanyagoltak kisse, nem pompaznak, ugy ahogyan azt töled megszoktuk.:)
Melo, vagy mi rejlik a dolog mögött? Ha szabad kerdeznem...
 
Szia Henrik!
Mar epp akartam irni, hogy mi ujsag veled? Nagyon el vagy tünve, az akvaid sem hozzak a szokasos "Henrik-szintet". Elhanyagoltak kisse, nem pompaznak, ugy ahogyan azt töled megszoktuk.:)
Melo, vagy mi rejlik a dolog mögött? Ha szabad kerdeznem...
Koszi az erdeklodest.
Igen melo. Napi 16-20 ora munka, keves hetvegevel,oktober ota.
Tegnap lett vege, nagy fellelegzes. 4 het konnyebb menet es ujjabb 2 honap daralo. Sajnos ez ilyen.
 
Koszi az erdeklodest.
Igen melo. Napi 16-20 ora munka, keves hetvegevel,oktober ota.
Tegnap lett vege, nagy fellelegzes. 4 het konnyebb menet es ujjabb 2 honap daralo. Sajnos ez ilyen.
Akkor kitartast neked! Csak mar megszoktuk, hogy minden nap jelen vagy itt es ellatod tanacsokkal a "csalad aprajat-nagyjat"...most meg alig hallani felöled.
Megint vmi filmes buli?
 
Nagyon szép lett az akvárium!

Mint tudjatok a koves akvariumot szet bontottam. Termeszetesen nem hagytam kiszaradni, igy egy kedvemre valo mini hollandot szeretnek belole. Nem a szigoru verseny szabalyai szerint.
Az alapok:
Akvárium: 60x30x35 5mm élcsiszolt opti white.
Szures: jbl e901 greenline.
Szuroanyag: full pumicit,felul dupla perlon.
Vilagitas: 10x3 watt rgb powerled, 2db aqualed panel, 2x19 watt.
Taptalaj: nutribase pro
Aljzat: flora base pro
Tapozas: flora grow pro (adagolas indulaskent heti 4ml)igeny szerinti dozis emeles. Seachem excel napi 1,5 ml.
Co2: nagynyomasu komplett rendszer aquario neo mini difivel.
Inditas: cl aqua start, cl bacto start, folytatas aqua care es bacto care.
Elolenyek: 10 db yellow sakura, 10+ boraras uropthalmoides, 2db oto. Mai nap birtokba is vettek a teruletuket.
Novenyzet:

A tobbi adatot holnap.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére