• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mini holland

Haza ertem neki estem. Bucekon maradt nemi ecset, de nem baj majd eltunik.
Megcsinaltam az elso vizcseret. A slaggal leszipakoltam az elolvadt level maradvanyokat. 20 liter tiszta ro vizcsere, 1ml excel, es 2ml tapanyag emeles, igy 6ml kerult bele. Tds 80 lett, igy tettem bele 3 kanal ga-s gh plust. Hamar felugrott 126-ra.(lehet kicsit sok lett.) olaj film nincs, se folt se hab a tetetejen. Az olvadozo levelu novenykeken megjelentek az uj hajtas kezdemenyek. Lehet kicsit sokra sikeredett a vilagitas, mert a legtobb hosszabb novenyke, nem felfele halad, hanem elkezdtek oldaliranyba fordulni. Szuro le van fojtva, aramlas gyenge, novenyek nem lengedeznek.
Ph 5,2 - 5.6 kozott egyenlore.
IMG_20180824_132443_HDR.jpg IMG_20180824_132510_HDR.jpg IMG_20180824_132314_HDR.jpg IMG_20180824_132408_HDR.jpg IMG_20180824_132431_HDR.jpg IMG_20180824_134521_HDR.jpg
IMG_20180824_134732_HDR.jpg
 
Henrik belső infót kérünk :) Ki lesz a főszereplő? Ez sorozat lesz vagy film? Igaz, hogy én nem játszottam ezzel a játékkal de bátyám annyira kocka, hogy ha a fülébe súgnám, hogy witcher talán még merevedése is lenne...
 
Henrik belső infót kérünk :) Ki lesz a főszereplő? Ez sorozat lesz vagy film? Igaz, hogy én nem játszottam ezzel a játékkal de bátyám annyira kocka, hogy ha a fülébe súgnám, hogy witcher talán még merevedése is lenne...
Hat sajna ezt meg nem tudom megmondani. Annyit tudok, hogy iden ket jatek jatekbol meritett filmunk lesz. Az egyik a Halo, (scifi) oktoberben 4 het, majd kimegy kulfoldre. Utana novemberbe witcher, kb majusig, ha vege, jon vissza a Halo kb ket honapra. Kideritem melyikben ki fog jatszani. Mind ketto mozi film lesz nem sorozat.
 
Hat sajna ezt meg nem tudom megmondani. Annyit tudok, hogy iden ket jatek jatekbol meritett filmunk lesz. Az egyik a Halo, (scifi) oktoberben 4 het, majd kimegy kulfoldre. Utana novemberbe witcher, kb majusig, ha vege, jon vissza a Halo kb ket honapra. Kideritem melyikben ki fog jatszani. Mind ketto mozi film lesz nem sorozat.

Lassan külön topikot indíthatnál, ahol az aktuális filmjeidről cseveghetünk, ne kelljen offolni a naplód!;)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére