• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mindent bele

Nem is tudom, ez most egy rénszarvas agancsa, vagy egy épp indulni készülő denevér a kitárt szárnyaival.🤔
Jó így látni a hardscapet az elején, aztán a növényektől nem látunk majd semmit.😜
Bármelyik is, jól néz ki. Talán a bal hátsó sarok kövei nem illeszkednek annyira a képbe, de a dzsungel majd eltakarja.
 
Nem is tudom, ez most egy rénszarvas agancsa, vagy egy épp indulni készülő denevér a kitárt szárnyaival.🤔
Jó így látni a hardscapet az elején, aztán a növényektől nem látunk majd semmit.😜
Bármelyik is, jól néz ki. Talán a bal hátsó sarok kövei nem illeszkednek annyira a képbe, de a dzsungel majd eltakarja.
Próbálok majd a kövekből hagyni mutatóban pár darabot.
De valószínű igazad van.
Egyébbként egy 2×24 wattos Ody lámpa van fölötte de csak egy 24 wattos cső van világít. Régebben is működött így,remélem most is jó lesz.
 
A garnélás akvárium új élete kezdődik.
Hátöööö, majdnem kafa. Nem vagyok olyan ügyi, mint Jopet, de igyekeztem:
20201120_171652.jpg

A két likvidált textúrában nem áll össze a többivel, viszont, ha a zöld karikásat a fák tövébe rakod, akkor kialakul az összhang a többivel.
A bal oldalüveg felé pedig egyre kisebb dragonokat tennék, a természetes eróziót imitálva.
Tegyél még be fát, mert így páros számú, azaz 6, az meg nem annyira übertuti. Persze a növényesítéssel lehet huncutkodni. De attól tartok, hogy akkokor meg elvész a dinamika.

Milyen növényekben gondolkodsz, @Szella ?
 
Utoljára módosított:
Hátöööö, majdnem kafa. Nem vagyok olyan ügyi, mint Jopet, de igyekeztem:
View attachment 98170

A két likvidált textúrában nem áll össze a többivel, viszont, ha a zöld karikásat a fák tövébe rakod, akkor kialakul az összhang a többivel.
A bal oldalüveg felé pedig egy re kisebb dragonokat tennék, a természetes eróziót imitálva.
Tegyél még be fát, mert így páros számú, azaz 6, az meg nem annyira übertuti. Persze a növényesítéssel lehet huncutkodni. De attól tartok, hogy akkokor meg elvész a dinamika.

Milyen növényekben gondolkodsz, @Szella ?
Akkor neked is ugyanaz a részlet zavarta a szemed.
 
Hátöööö, majdnem kafa. Nem vagyok olyan ügyi, mint Jopet, de igyekeztem:
View attachment 98170

A két likvidált textúrában nem áll össze a többivel, viszont, ha a zöld karikásat a fák tövébe rakod, akkor kialakul az összhang a többivel.
A bal oldalüveg felé pedig egyre kisebb dragonokat tennék, a természetes eróziót imitálva.
Tegyél még be fát, mert így páros számú, azaz 6, az meg nem annyira übertuti. Persze a növényesítéssel lehet huncutkodni. De attól tartok, hogy akkokor meg elvész a dinamika.

Milyen növényekben gondolkodsz, @Szella ?
A legtöbb kőre majd Buce lesz ragasztva, szóval az még változni fog. Plusz még vannak olyan kövek, amin már van Buce csak nem lett odarakva.Azoknak még nincs meg a helye.
A fa az 3 db, de tényleg többnek látszik. A töveibe Microsorum kerül majd, most még kicsik, de számolok azzal hogy megnőnek.
A fa ágakra szintén Buce kerül majd, a kicsi fajtából. Moha nem lesz. A bal oldali fán van egy kis mélyedés,oda Monte carlot akarok tenni teszt jelleggel, hátha megmarad.
Igyekszem úgy csinálni, hogy a végén látszódjon valami a fákból és a kövekből is.
De lesznek még ültetett növények Cryptocoryn, Hygrophyla siamensis 53b-ez alacsony marad-Hydrocotyle, A.reineckii ilyesmik.
 
Utoljára módosított:
A legtöbb kőre majd Buce lesz ragasztva, szóval az még változni fog. Plusz még vannak olyan kövek, amin már van Buce csak nem lett odarakva.Azoknak még nincs meg a helye.
A fa az 3 db, de tényleg többnek látszik. A töveibe Microsorum kerül majd, most még kicsik, de számolok azzal hogy megnőnek.
A fa ágakra szintén Buce kerül majd, a kicsi fajtából. Moha nem lesz. A bal oldali fán van egy kis mélyedés,oda Monte carlot akarok tenni teszt jelleggel, hátha megmarad.
Igyekszem úgy csinálni, hogy a végén látszódjon valami a fákból és a kövekből is.
De lesznek még ültetett növények Cryptocoryn, Hygrophyla siamensis 53b-ez alacsony marad-Hydrocotyle, A.reineckii ilyesmik.
Ha megnézed az Ohoyamatsumi akvámat, nemigen változott indítás óta. Szóval, ha kicsi bucékban gondolkodsz, számolj vele, hogy tényleg nem kapkodnak a területfoglalással.
Azért a fejenállós szképelés ötletét nem vetném el. :D
 
Erről a növényről azt hittem hogy Ceratopteris thaictroides. De nem az. Már régóta itt van az akváriumban, de nem változott semmit.
20201123_204533.jpg20201123_204539.jpg20201123_204548.jpg20201123_204600.jpg
 
Erről a növényről azt hittem hogy Ceratopteris thaictroides. De nem az. Már régóta itt van az akváriumban, de nem változott semmit.
View attachment 98295View attachment 98296View attachment 98297View attachment 98298
És akitől kaptad, vagy ahol vetted nem tudsz érdeklődni, hogy mit tegyél, hogy változzon?
Elsőre hülye kérdésnek tűnik, de lehet, hogy egy extra táptabi, vagy vas táprúdtól megtáltosodik. De szerintem előbb érdeklődj a forrástól.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére