• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mindent bele

Szerintem se kapkod el a restartot. Most kezd szépen beállni az akva. Szeptemberi képeken is jól nézett ki ,de most már ütős! Sziámi algázók nem irtják a fonalat? Nekem a négy darab szó szerint percek alatt lezabálták. Amikor kiirtották a fonalat szép lassan nevükhöz híven 3 el is repült.
Egyébkén 20:35-kor készült képen, ott középen, mi az a nagy állat? Még egyszer gratula az akvához!
 
Szerintem se kapkod el a restartot. Most kezd szépen beállni az akva. Szeptemberi képeken is jól nézett ki ,de most már ütős! Sziámi algázók nem irtják a fonalat? Nekem a négy darab szó szerint percek alatt lezabálták. Amikor kiirtották a fonalat szép lassan nevükhöz híven 3 el is repült.
Egyébkén 20:35-kor készült képen, ott középen, mi az a nagy állat? Még egyszer gratula az akvához!
Bearanyoztad a napomat! :D Jót nevettem, de csak azért, mert én is csak utólag vettem észre a fotón, hogy középen ott figyel a Corydoras aeneus nőstény harcsám, az egyetlen lány a csapatban. Náluk a nőstények nagyobbak, mint a hímek. Őnagysága van vagy 10 centis.

Nálam a 3 Sziámi algázóból egy tűnt el. Még nem láttam őket fonal algát enni, de attól még ehetik.
 
Bearanyoztad a napomat! :D Jót nevettem, de csak azért, mert én is csak utólag vettem észre a fotón, hogy középen ott figyel a Corydoras aeneus nőstény harcsám, az egyetlen lány a csapatban. Náluk a nőstények nagyobbak, mint a hímek. Őnagysága van vagy 10 centis.

Nálam a 3 Sziámi algázóból egy tűnt el. Még nem láttam őket fonal algát enni, de attól még ehetik.
Próbáld meg kicsit kiéheztetni. Szerintem az enyémek nem kaptak enni a boltban,
 
Na jó!
A kép lényege az, hogy a 30 hamis neon eltűnt a susnyásban. Eggyet sem látni. Ezen kívül látszik, hogy milyen sokat fejlődtek a növények egy korábbi állapothoz képest.
Sokáig nem találtam a harmadik Sziámi algázót, de Ő is meglett végül.
 
Akkor ezek szerint kezd tetszeni a saját akvád? Jó kis fotelból ücsörögve nézni az igazi! "....alkotó pihen." Csak a gondolat eleje nem igaz az akvákra! "Be van fejezve a nagy mű..."
 
Most ilyen az akvárium. Még mindig van fonal alga.
IMG_20201027_185319.jpg
Ezt a Ludwigiát nem hittem volna hogy sikerül megmenteni. Szeptember végén még csak pár gyenge szál volt.
IMG_20201027_184754.jpg


A Hygrophila difformis igencsak megnőtt.
IMG_20201027_184737.jpg
A Heteranthera zosterifolia megint felnőtt a felszínig. Jobban vissza kell vágnom legközelebb.
IMG_20201027_184745.jpg
A kétféle Cryptocoryn összenőtt.
IMG_20201027_184804.jpg
Ez a lilás növény szinte az összes levelét ledobta.
IMG_20201027_184829.jpg

A 2 akvárium együtt
IMG_20201027_184919.jpg
A kis akváriumba beüzemeltem egy levegő porlasztót.
 
A kis garnélás akváriumban planária elleni kezelést kezdtem.
Az akvárium át lesz helyezve máshová és ki akarok szedni belőle mindent. Jbl Manado dark talaj van benne, azt majd átmosom, sütőben fertőtlenítem.
20201114_093912.jpg
Utólag tettem ide ezt a képet mert ezen nemcsak a garnéla,hanem a problémám is látszik. Itt 3 planária is van.
 
Utoljára módosított:
A kis garnélás akváriumban planária elleni kezelést kezdtem.
Az akvárium át lesz helyezve máshová és ki akarok szedni belőle mindent. Jbl Manado dark talaj van benne, azt majd átmosom, sütőben fertőtlenítem.
View attachment 98000
Utólag tettem ide ezt a képet mert ezen nemcsak a garnéla,hanem a problémám is látszik. Itt 3 planária is van.
Nálam 1-2 szokott megjelenni, ha túletetek.
Nem tudom, Nálad mi a rezsim, de nem kell minden nap etetni, ahogy a halaknál, úgy a garniknál is tartom a heti 1 koplalónapot.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére