• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mindent bele

Tegnap kitakarítottam mind a két szűrőt. Utána kicsit fotózgattam is.
DSC_6063.JPG
Érdekes elől a Reineckii mini. Ugyanakkor lett mindegyik elültetve, viszont a bal oldali bokor 2x akkora mint a többi. Az Ambúliát korábban kiszedtem,de úgy látszik nem voltam elég alapos. Egyelőre marad, míg nem nyomja el a többi növényt. A Pinnatifidát, Bolbitist ritkítottam.

DSC_6064.JPG
DSC_6065.JPG
DSC_6071.JPG
DSC_6073.JPG
DSC_6075.JPG
DSC_6078.JPG
 
Most, hogy már elég jól kiismerted a növénykéidet, nem tervezed, hogy valami rendezett holland stílust alakítasz ki a különböző fajták és színek áthelyezésével?
 
Majd a következőt akkor. Ezt az akváriumot hamarosan cserélned kell, mert Bolyhoska kívülről összekarmolja. :unsure:A tiéd az egyetlen, ami nem belül karcos.😅

Addig meg tovább tesztelheted, tervezheted, melyik növény hogyan érzi magát, hová illene?👍
 
A lávakő falas, anubias és bucetárolós guppis akvárium hogy alakul?
A 10 wattos kínai világítás sok volt. Nagyon algás lett. Kiszedtem belőle annyi algát amennyit tudtam, utána egy 5 napos elsötétítést csináltam. Egy kompakt izzós 13 wattos lámpát tettem a led lámpa helyett az akvárium fölé. A ricardia moha sajnos annyira algás lett, hogy a nagyját ki kellett szednem. Kevés alga azért maradt benne, de szerintem most már rendben lesz.
 
A lávakő falas, anubias és bucetárolós guppis akvárium hogy alakul?
A 10 wattos kínai világítás sok volt. Nagyon algás lett. Kiszedtem belőle annyi algát amennyit tudtam, utána egy 5 napos elsötétítést csináltam. Egy kompakt izzós 13 wattos lámpát tettem a led lámpa helyett az akvárium fölé. A ricardia moha sajnos annyira algás lett, hogy a nagyját ki kellett szednem. Kevés alga azért maradt benne, de szerintem most már rendben lesz.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére