• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Mindent bele

Az akváriumot a hétvégén bontottam. Már nagyon csúnyán nézett ki. Az algásodást valószínűleg a táptabletták okozták, amik felszínre kerültek. A halak egy 64 literes akváriumban vannak, a növények vödörben. Újraindítás valamikor jövő héten, új naplóban.

2 szigetes, lávaköves elrendezés a terv, vasfákkal
Jbl Orange dekorációk
Jbl volcano mineral
Jbl volcano powder
Ista water plant soil

20210327_195633.jpg
 
Az akváriumot a hétvégén bontottam. Már nagyon csúnyán nézett ki. Az algásodást valószínűleg a táptabletták okozták, amik felszínre kerültek. A halak egy 64 literes akváriumban vannak, a növények vödörben. Újraindítás valamikor jövő héten, új naplóban.

2 szigetes, lávaköves elrendezés a terv, vasfákkal
Jbl Orange dekorációk
Jbl volcano mineral
Jbl volcano powder
Ista water plant soil

View attachment 146278
Na végre, mert mostanában nagyon eltüntél. ;) :)
 
Hétfőn bontottam az akváriumot, ma jutottam el odáig hogy kiszedem a Juwel belső szűrőt. Könnyebben ment mint gondoltam. A szélesebb pengéjű sniccerrel tudtam a szilikon ragasztóknál leválasztani, a maradékot pedig azzal az eszközzel, amivel az üvegről szokták a festéket lekapirgálni-üvegkaparó.
De nem ez a lényeg, hanem a meglepetés. Kiszedtem a belső szűrőt, és valami a fél-1 centis vízben elkezdett csapkodni. Na akkor jöttem rá, hogy a harmadik Géb, nem pusztult el, hanem elbújt a szűrő alá. Ott volt, 5 napig, a fél-1centis vízben, étlen, és túlélte. Ment a többi halhoz az átmeneti akváriumba. Igazi túlélő.
Így jártam, és a Géb is.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére