• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Milyen világítást használjunk?

csak azt nem értem, hogy két ilyen, elvileg növényes akvárium világítást gyártó cég, mint a chihiros meg az aquamorf miért nem eleve ezt az 5630 cri 97-es ledszalagot rakja befele a lámpáiba..... 😳😊
 
csak azt nem értem, hogy két ilyen, elvileg növényes akvárium világítást gyártó cég, mint a chihiros meg az aquamorf miért nem eleve ezt az 5630 cri 97-es ledszalagot rakja befele a lámpáiba..... 😳😊
Mert anno tobbe kerult mint maga a lampa, es futo szalagon nyomjak. Nem valtoztatnak. Meg igazabol szerintem nem is erdekli oket. Az aquamorf az alapbol valami f..s ledet hasznal. Annal sztem minden jobb.
 
Anno Ritaek keztek ezt el a chihiros lampakba beletenni
Jo a memoriad ;)
csak a ledszalagokat kell kicserélni a lámpában? a táp maradhat?
ITT leirtuk, mi hogyan cserelunk szalagot Chihiros A-seriaban. A 95cri-s szalagok tobbet fogyasztanak, azt ki kell szamolnod, hany metert szeretnel hasznalni, ahhoz eleg-e az eredeti tap. Gyari adat szerint 20W/meterrel kell szamolni, de ennel inkabb tobbet fogyaszt a tapasztalatok alapjan. A tap teljesitmenye meg legalabb +20% legyen mint a ledek teljes fogyasztasa 100%-on.
 
csak azt nem értem, hogy két ilyen, elvileg növényes akvárium világítást gyártó cég, mint a chihiros meg az aquamorf miért nem eleve ezt az 5630 cri 97-es ledszalagot rakja befele a lámpáiba..... 😳😊
Mert anno tobbe kerult mint maga a lampa, es futo szalagon nyomjak. Nem valtoztatnak. Meg igazabol szerintem nem is erdekli oket. Az aquamorf az alapbol valami f..s ledet hasznal. Annal sztem minden jobb.
csak a ledszalagokat kell kicserélni a lámpában? a táp maradhat?
egyeztesd a fogyasztot, a tappal,+20%.
 
5630 97 crit nem tudom hol lehet, 5730 95 crit az anro diszlec webshopban tudsz venni 3 szinhomersekletben, ajanlom a 2:1 hideg:meleg aranyt.

köszönöm, 3 féle szalag van, meleg, természetes és hideg fehér, nekem pedig 4 sor fér el... így mit javasolsz? 😊
 
Elvileg Dunakeszin is van egy led bolt, aminek a webshopja szerint árulnak 5730-as led szalagokat. Lehet érdemes megnézni.
Gugli: Dunakeszi led madarasteszkó.
 
Back
Oldal tetejére