• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Milyen világítást használjunk?

Remélem nem nagyon OFF, ha igen elnézést, de nagyjából mennyit ér szerintetek egy használt Twinstar 600 SM?

Köszönöm!
 
Sziasztok.

Két lámpa között dillemázok, egy kis segítséget kérnék a választáshoz.

Chihiros C2 és az ONF FLAT Nano a két típus ami elvileg megfelelne a tervezett nano akimhoz.
Nem ismrem egyik lámpát sem ezért kérek egy infót a választáshoz.

Előre is köszi.
 
Sziasztok.

Két lámpa között dillemázok, egy kis segítséget kérnék a választáshoz.

Chihiros C2 és az ONF FLAT Nano a két típus ami elvileg megfelelne a tervezett nano akimhoz.
Nem ismrem egyik lámpát sem ezért kérek egy infót a választáshoz.

Előre is köszi.
Mennyire sürgős a vásárlás?
 
Sziasztok!
Tanácsot kérnék!
Van nekem egy bruttó 200l akvárium 38 cm vízoszlop CO2 van ,és lóg felett Odyssea 2*54 W és Odyssea 2*24 W -os fénycső.
Szeretnék vásárolni egy Odyssea D-1000L LED lámpát a 2*24 W-os helyett.
Érdemes egy ilyen LED lámpával kiváltani a 2*24 es fénycsöves lámpát?
Előre is köszönöm!
 
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni:
63 literes high-teck akvához Ati 4x24 watt vagy twinstar 600 sp lampát használnátok inkább?
 
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni:
63 literes high-teck akvához Ati 4x24 watt vagy twinstar 600 sp lampát használnátok inkább?
én atit vennék, de mondom ezt úgy, hogy nekem csak egy aquamorf ledes lámpám van... 🤣
atinál kérdéses, hogy mennyire melegíti a vizet, illetve nekem egyszerűbbnek tűnik egy világítást rátenni az akváriumra, mint függesztéseket szerelmi fölé...
ati nagy előnye, hogy lehet kifejezetten növényes csöveket is tenni bele, míg a twinstarnal a színspektrum adott...
atiból van dimmelhető verzió is...
egyébként tervezem a lámpacserét én is, többeket megkérdeztem itt a fórumon, hogy ki mit használ és ki mit javasol és nincs egyértelmű irány...
a GA-ban meg a chichiros wrgb lámpáját javasolták nekem... 🤣
megírod majd, hogy melyik lett a bafutó nálad? 😊
 
én atit vennék, de mondom ezt úgy, hogy nekem csak egy aquamorf ledes lámpám van... 🤣
atinál kérdéses, hogy mennyire melegíti a vizet, illetve nekem egyszerűbbnek tűnik egy világítást rátenni az akváriumra, mint függesztéseket szerelmi fölé...
ati nagy előnye, hogy lehet kifejezetten növényes csöveket is tenni bele, míg a twinstarnal a színspektrum adott...
atiból van dimmelhető verzió is...
egyébként tervezem a lámpacserét én is, többeket megkérdeztem itt a fórumon, hogy ki mit használ és ki mit javasol és nincs egyértelmű irány...
a GA-ban meg a chichiros wrgb lámpáját javasolták nekem... 🤣
megírod majd, hogy melyik lett a bafutó nálad? 😊
Szia!
Köszönöm, hogy megírtad a vélemenyed!
A helyzet az, hogy mindkettő rendelkezésre áll, de az egyiket el szeretném adni.
 
Back
Oldal tetejére