• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Milyen növényt válasszak...?

jegenye77

Főkertész
Rotala macrandra red mini - t lehet fára kötözni?
Szeretnék kisméretű vörös növényt az aksiba. Jó lenne fára kötözni. Ez alkalmas rá vagy esetleg más növény?
Reineckii mini kizárva!

Ördög András

Kertész tanonc
Sziasztok!

Tudnátok kérlek segíteni, hogy milyen gyorsan növő növényeket jvasolnátok egy 20lumen/l-es világítású akváriumba?
Tépozni easy carbo, plus profito GA jvasalat szerint.
Relativ sok halam van,de még picik( 30 neon, 15 db 5 sávos)
Ehhez keresnék, rendesen növekvő növényeket, amik feleveszegetik a halak által termelt tápanyagokat.

Szeretnék egy relativ egybefűggőbb előteret, meg hátulra is valami nagyobb testű növényt.
Echinodorus bleheri az megél kevesebb fény mellett is?

Eddig van Bacopa, valiznéria, 2 fajta zselés előre.

Köszönöm a segítséget,
ANdrás

csolrob

Kertész szaki
Sziasztok!

Tudnátok kérlek segíteni, hogy milyen gyorsan növő növényeket jvasolnátok egy 20lumen/l-es világítású akváriumba?
Ehhez keresnék, rendesen növekvő növényeket, amik feleveszegetik a halak által termelt tápanyagokat.

Szeretnék egy relativ egybefűggőbb előteret, meg hátulra is valami nagyobb testű növényt.

Köszönöm a segítséget,
ANdrás
Az echinodorusnak elég a kevés fény de elég nagyra nő.

Zuzmi

VIP kertész
Sziasztok!

Köszönöm a segítséget,
ANdrás
Nekem a corymbosa siamensis az egyik kedvencem. Low techben is szepen nott nalam. Ude zold levelei vannak. Csodaszep.

Terrarista

Tapasztalt kertész
Sziasztok.
Nemrég kezdtem garnélázni és kicsit alul terveztem a növénymennyiséget, kicsit üresnek hat az akvárium (30*30*30 kocka) hátsó része . Már üzemel az akvárium 1.5 hónapja az első berepülőpilóták is megvannak, de még kelle valami a háttérbe. Tudnátok valami hínárszerű növényt ajánlani amit nem kell "2naponta" nyírni.
Köszönöm
talaj dennerle nano garnelenkies sumarta, ph6.8 kh8,gh10 , 8w led világítás, lowtec

Punkdraco

Főkertész
Szerintem amit te hínárszerűnek hívsz az mind gyorsan fog nőni és ekkora méretben mindet formáznod kell mert kinövik a magasságot. Annyi viszont hogy lowtechben azért lassabbak lesznek. Heti vagy kétheti nyírás azért kellhet nekik.
Rotala, limnophylla, pogostemon ezek szóba jöhetnek.

Oldal tetejére