• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Milyen halakat lehet tartani garnéla neveldében?

Nekem van Labeom én Red cherry raktam mellé 4 db-ot de egyelőre 1 kivételével mind meg vannak a mohák közt. (2 hete vannak együtt).

Oké! Köszi a választ. Végül is működhetne a dolog de nem akarom kísérteni a sorsot és szeretnék nagy szaporulatot...
 
Sziasztok!
Az én akváriumomban néhány yellow fire és sakura garnéla található. Van velük egy algaevő és szeretnék néhány ékfoltos razbórát és amanda lazacot. Ők elférnek egymás mellett úgy hogy a garnélák szaporodhassanak? Elég sok búvóhely van rengeteggel jávai mohával :)
Köszi a választ :)
 
Sziasztok!
Az én akváriumomban néhány yellow fire és sakura garnéla található. Van velük egy algaevő és szeretnék néhány ékfoltos razbórát és amanda lazacot. Ők elférnek egymás mellett úgy hogy a garnélák szaporodhassanak? Elég sok búvóhely van rengeteggel jávai mohával :)
Köszi a választ :)
Az ékfoltos razijaim előszeretettel reggeliztek az RC-kből (és nem csak a kicsikből), pedig tiszta dzsungel volt az előző akim. Az amandák sem vetik meg a kisebbeket...
 
Az ékfoltos razijaim előszeretettel reggeliztek az RC-kből (és nem csak a kicsikből), pedig tiszta dzsungel volt az előző akim. Az amandák sem vetik meg a kisebbeket...

köszi a vàlaszt :) időközben megjelentek kis garnélàk is szóval marad minden a régiben :)
 
Sziasztok. Garnéláim hógolyó és tigris, a halaim, vörös neon, botia striata- sávos díszcsík, panda csík, otocinclusok (törpe és zebra). Bántják a garnélákat ezek a halak?
 
sajnos úgy tűnik igen, jelenleg én is ott tartok, hogy kiveszem az 5 fős zöld neon kolóniát a 30-as kockámból, mert gyanusítottá váltak a maradvány nélküli garnéla fogyásban ....
 
Back
Oldal tetejére