• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Milyen fej-, fülhallgatót, hangszórót vegyünk?

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Hőn szeretett Sennheiser MM70i fülhallgatóm jobb fülese némasági fogadalmat tett. (Most már megnézem mit ír a horoszkópom erre a hónapra ennyi minden "jó" dolog után)

Mivel van a fórumon már zeneszerető szaki ezért főleg tőlük kérdezném, hogy minőségben és árban ehhez hasonló szigorúan agybadugós fülest tudnak-e mondani.

Ami feltétel: 3,5mm jack csatlakozó, legyen vezérelhető róla a zene, lehetőleg működjön együtt az iPhone-nal és legyen aszimmetrikus.
 
Ezt tudnám ajánlani:):
19956755_75f01c129392cbc43d22322afc482780_m.jpg
 
lehetőleg működjön együtt az iPhone-nal
Akkor vedd meg az iPhone 5-e együtt megjelent Apple Earpods fülhallgatót - távvezérlővel és mikrofonnal.
Szerintem sokkal jobb, mint a régi, nagyon jó hangzása van, jól kiemeli a mélyeket is.
Átlag ára: 8900.-Ft
 
Nem akarok Apple fülest, nincs pariban egy Sennheiserrel még úgy sem, hogy jobb, mint az előző gyári füles és nem szeretem ha látni 10m-ről, hogy iPhone-om van.
 
nincs pariban egy Sennheiserrel
Hát nem tudom, nekem az volt az előző fülesem, és sokkal szebben szól az apple füles, pedig ez a régebbi. az újat még nem próbáltam, de állítólag nagyon jó, és a fület sem kúrja úgy telibe, mint egy sima agyba dugós füles.


nem szeretem ha látni 10m-ről, hogy iPhone-om van
Rengetegen használják, nem csak a szifonhoz. Meg ugye ott az ipod is. :p
 
Sennheiser, AKG, beyerdynamic...mi stúdióban ezeket használjuk, ezen belül találsz kedvedre valót az "olcsótól" a középkategóriás autó áráig minden van...;)
 
azt mondjátok meg, milyen választása van annak, aki gyűlöli az agyba gyömöszölhető füleseket?
most egy sennheisert vettem, de nem vagyok teljesen megelégedve vele. az a panasonic, amit le kellett erre cseréljek, mert a kölkök kinyírták, sokkal erőteljesebben szólt. mire eddig most eljutottam, kipróbáltam egy panát, egy philipset, egy sonyt és ezt, de igazából mindegyik a steril cincogásig jut csak el a régihez viszonyítva :(
 
azt mondjátok meg, milyen választása van annak, aki gyűlöli az agyba gyömöszölhető füleseket?
most egy sennheisert vettem, de nem vagyok teljesen megelégedve vele. az a panasonic, amit le kellett erre cseréljek, mert a kölkök kinyírták, sokkal erőteljesebben szólt. mire eddig most eljutottam, kipróbáltam egy panát, egy philipset, egy sonyt és ezt, de igazából mindegyik a steril cincogásig jut csak el a régihez viszonyítva :(

Én ezért vettem a "vatyerán" egy Technics RP-F880 - ast, potom pénzért, persze használt de jó állapotban van (egy tisztítás kellet csak),
így a régi RP-F350 - es pihen mostanság, jó vétel volt anno mindkettő.
Az ujjakból nehéz a választás, persze zseton kérdése is.
 
Sennheiser, AKG, beyerdynamic...mi stúdióban ezeket használjuk, ezen belül találsz kedvedre valót az "olcsótól" a középkategóriás autó áráig minden van...;)

AKG-ból volt tavaly is egy kiszemelt, de élőben nem győzött meg, ezért lett a Sennheiser. A beyerdimanic-ot meglesem.
2 napja romlott el, de már most hiányzik a füles, hallgatni az embereket a buszon/vonaton...
 
Köszi, de nem az 50 ezres kategóriában nézelődöm, ezért egy B&O sem jöhet szóba. :)
 
Hello! Nekem van agybadugósból kettő. Az egyik egy beyerdynamic dtx a másik egy xears n3i ami iphone kompatibilis. Hangzásilag én a beyerdynamic-kal jobban meg vagyok elégedve. A xears is nagyon szépen szól de egy fél év után kontakthibás lett.Szerencsére elég jó a gariztatási rendszerük. Én mind a két márkát merem ajánlani.
 
Végül megint egy Sennheiser MM70i lett 2 év garival. Ez az újabb verzió és még jobb hangja van. Mintha új zenéket hallgatnék :)
 
A Sennheiser HD25-re esküszöm, 8 év alatt sem sikerül leamortizálnom, szuper a hangképe, bár a mélytartomány kicsit hangsúlyos. Hogy vált be a tied, Dani?
 
Back
Oldal tetejére