• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Milyen fát, gyökeret használhatunk

lagen said:
Szevasztok!

Szilvafával, ill. szilvafagyökérrel van valakinek tapasztalata?

A nyers gyökeret mindenképpen ki kell szárítani, vagy lehet egyszerre áztatni, főzni? :?:

Köszi: l

Vékony gallyakat használtam már, hosszú ideig kemény marad a vízben. Mindenképp szárítsd ki, a kérget távolítsd el, ha nem teszed akkor felpuhul a vízben és szétmállik.
 
Tomi said:
Vékony gallyakat használtam már, hosszú ideig kemény marad a vízben. Mindenképp szárítsd ki, a kérget távolítsd el, ha nem teszed akkor felpuhul a vízben és szétmállik.

Köszi Tomi!

A kérget délelőtt lehúztam róla, de némi háncsrész még rajt maradt. Ezért most egy hordó sós vízben áztatom, talán 1-2 hét múlva így könnyebben eltávolítható. Utána 1 hónap szárítás talán elég lesz, majd ismét áztatás. :)
Még csak ma raktam bele a hordóba, de már olyan színe van a víznek mint egy erős teának. :shock:
üdv: l
 
Egy hónap szárítás kevés lesz,legalább egy nyáron át száradjon.
Ez esetben másik dekor után kell nézned.
 
Szia lagen!

Szerintem is leghamarabb nyár vége felé kellene áztatnod, addig szárítsd!
A háncs maradékot is ráérsz akkor, 1-2 hét áztatás után lekapirgálni, mert úgy is kell az elején rendszeresen sikálgatni, öblíteni (könnyebb is mint nyersen)!

A.ttila
 
Sziasztok!
Beszéltem az egyik barátommal ő itt dolgozik az egyetemen, különböző fás kutatásokat végeznek. Van egy szárítókamrájuk, azt mondta ha kell be tudja vinni a gyökereket. Szerinte először 100 C -on kellene 12 órát szárítani, majd 150 C -on további 12 órát sütni. A szárítás azért kell, hogy ne repedjen szét a sütésnél pedig a különböző cellulózok nagy része (amik a vizet színezhetik és algásíthatják) lebomlik.
A gond csak annyi, hogy a kamra 80 cm széles, a dekor pedig 120 cm. Valószínűleg fűrészelnem kell. :cry:

üdv: l
 
Ez igen! :thumbup: Így már semmi akadálya.
Nekem pedig adtál egy tippet,otthon a cuki sütőben egyszer kipróbálom. :)
 
tibicuk said:
Ez igen! :thumbup: Így már semmi akadálya.
Nekem pedig adtál egy tippet,otthon a cuki sütőben egyszer kipróbálom. :)

Csak nehogy a tanoncok összekeverjék a fatörzzsel. :mrgreen:
 
kisszsu said:
tibicuk said:
Ez igen! :thumbup: Így már semmi akadálya.
Nekem pedig adtál egy tippet,otthon a cuki sütőben egyszer kipróbálom. :)

Csak nehogy a tanoncok összekeverjék a fatörzzsel. :mrgreen:
Majd bevonjuk egy kis krémmel,marcival szülinapra. :cool:
 
tibicuk said:
Ez igen! :thumbup: Így már semmi akadálya.
Nekem pedig adtál egy tippet,otthon a cuki sütőben egyszer kipróbálom. :)

Ja, hát akinek nagy sütője van. :)
Majd írok ha végeztünk a szárítással, hogy mi lett az eredmény.
üdv: l
 
Hello!

A napokban a Duna partján sétálva találtam egy fűzfa gyökérdarabot, ami már inkább tuskó méretű. Tele van csomókkal, mélyedésekkel, szóval nagyon jól nézne ki akváriumi dekorként. A gond csak az, hogy miután itthon elkezdtem letakarítani a kérget, akkor vettem észre, hogy szinte az egész eléggé korhadt... Szerintetek így is lehet használni az aksiba, vagy oda csak élve kivágott farészeket szabad tenni?
 
becherovka said:
Hello!

A napokban a Duna partján sétálva találtam egy fűzfa gyökérdarabot, ami már inkább tuskó méretű. Tele van csomókkal, mélyedésekkel, szóval nagyon jól nézne ki akváriumi dekorként. A gond csak az, hogy miután itthon elkezdtem letakarítani a kérget, akkor vettem észre, hogy szinte az egész eléggé korhadt... Szerintetek így is lehet használni az aksiba, vagy oda csak élve kivágott farészeket szabad tenni?

Ha korhadt én nem használnám. Később csak problémád lesz vele. ;)
üdv: l
 
Mostanában metszik a szőlőket, ha van a környéketeken valahol akkor érdemes néha kinézni. Az öreg tőkéket is ilyenkor szedik ki, biztosan lehet belőlük szerezni. (nekem szombatra ígértek egypárat :) )
üdv: l
 
Köszönöm az ötletet! Édesapámnak van jó pár sor szőlője, de a közeljövőben nem tervezi fiatalítani őket, de sok elhagyott régi szőlős van a környékünkön, majd szétnézek ott hátha! Egyébként a szőlőnek a gyökere is jó,ha mutatós vagy csak a tőkéje?
Ui.: tudom OFF, de szép csuka! ;)
 
Sziasztok!
A dekorációnak szánt, kiszárított fákat, gyökereket(szőlő, akác...) általában mennyi ideig kell áztatni, hogy elmerüljenek? Egyáltalán biztos az, hogy elmerülnek egy bizonyos idő elteltével?
 
A sós vízben áztatás segíti a gyorsabb merülést, vagy csak tartósító/fertőtlenítő hatása miatt használják a dekorfák előkezelésénél?
 
Szia becherovka!

Először is a régebbi kérdésre a válasz: 3-5 hét alatt általában elmerül minden fa.
A sós víz szerintem nem a merülést segíti (legalább is nagyobb a felhajtó ereje így a víznek), talán inkább a fertőtlenítés miatt használhatják, de erre lehet hogy valaki rácáfol.

A.ttila
 
Szia Attila!
Köszönöm a választ!
Azért érdekel a dolog, mert találtam egy szerintem elég dekoratív gyökeret, amit kb 2-3 éve forgattak ki a földből(azóta eléggé kiszáradt, de még elég rugalmasak és kemények a vastag ágai, a vékonyabbakat, amik el voltak korhadva, azokat letörtem, remélem az nem baj, hogy ennyi ideig a mezőz állt...) és akkora, hogy az akváriumon kívül nincs elég nagy tartályom, amiben áztathatnám, így addig nem tudom beindítani az akit, amíg le nem merül. Addig a többi kedvenc is a kisebb aksiban úszkál. :)

Zoli
 
Az még jó is ha kiszáradt. :thumbup: Hordóban nem fér el?
Nem muszáj hetekig áztatnod, pár nap áztatás után is berendezheted az akit, csak kellő súlyozásról kell gondoskodnod addig amíg a dekor magától a helyén nem marad. ;)

üdv: l
 
Back
Oldal tetejére