• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Milyen fát, gyökeret használhatunk

Sziasztok!
Mar lehet volt kerdes.. csavartfuz mennyire alkalmas akvaba?
Nekem ugyan nem ágak, hanem gyökerek voltak, de azt figyeltem meg, hogy a vízfelszínnél nagyon gyorsan elkezdett mállani, ezért ha olyan scape-et tervezel, ahol a víz fölé kinyúlna, akkor inkább redmoor.
Ha teljesen a víz alatt lesz, akkor érdemes kísérletezni, mert ott nekem is jól bírták.
 
Koszi mindenkinek sracok!
Tavasszal sikerult spejzolnom egy jo nagy adaggal, most akadtam ra. Ennyi ido alatt gondolom jol kiszaradt.
Sajna a helyi akvarisztikaban eleg gyenge valasztek van fakbol, gyokerekbol. Ezert gondolkodom mas alternativan.
 
Volt.

Általában a gyümölcsfákat, fűzfát, akácot, szőlőt, vasfa, és társai és még sok egyebet.

http://www.greenaqua.hu/dekoraciok/dekoraciok-fa.html



Szia én éppen évek óta száradó akácot áztatok, a legnagyobb 1,3 m ( 1200 literesbe jön majd ) van bármi speciális előkészítési mód? Igazából medencében áztatom most őket aztán majd a hardscape -nél fel használom ha már nem lebegnek..megköszönök bármilyen jó tanácsot

14420190918_164858.jpg
 
Sziasztok! Vannak, mogyoró, és patakban nőtt fűzfa ágak, úgy 3-4 cm vastagok, nano scape lenne belőlük, fél év után bontás, addig, lenne velük valami gond? A háncsot lekellene szedni róluk? Köszike :)
 
Van ez a szép darab fám. A kérdés, hogy a kéreg maradhat rajta? Jól néz ki, de nem tudom nem okoz e gondot később. Eddig csak redmoor-om volt.
78894643_2884909504874758_194379022837219328_o.jpgKépkivágás.PNG
 
Back
Oldal tetejére