• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Milyen aljzatot?

Ádám_

Mágus
Az előtér felétől már meglenne a 5-6 cm homok vastagság, azért gondoltam a táptalajra.
Ha 5-6 cm-ről van szó, én tuti úgy csinálnám, hogy alul táptalaj, arra 4 cm aktív talaj, és arra max 1 cm homok. A frontüveg felé meg ahogy vékonyodik a talaj sztem maradhat a táp úgy kb 2 cm aktív/rajta az 1 cm homokig, majd csak talaj és homok végül csak homok. Az én fejemben érthető amit mondani akarok, remélem át is tudtam adni. 😅:X3:

Nexus

Főkertész
Ha 5-6 cm-ről van szó, én tuti úgy csinálnám, hogy alul táptalaj, arra 4 cm aktív talaj, és arra max 1 cm homok. A frontüveg felé meg ahogy vékonyodik a talaj sztem maradhat a táp úgy kb 2 cm aktív/rajta az 1 cm homokig, majd csak talaj és homok végül csak homok. Az én fejemben érthető amit mondani akarok, remélem át is tudtam adni. 😅:X3:
Érthető. Csak nem akartam agyon komplikálni. 😀

Bandesz

Legenda
Sziasztok! Dombépítéshez, monte carlóhoz most milyen talaj és táptalaj ajánlott? (Kihagytam néhány évet, lehet lemaradtam erről-arról.)
ADA Aqua Soil Amazonia Ver. 2. és mellé Tropica Substrat mehet a kosárba?

Tommi

Főkertész
Sziasztok! Dombépítéshez, monte carlóhoz most milyen talaj és táptalaj ajánlott? (Kihagytam néhány évet, lehet lemaradtam erről-arról.)
ADA Aqua Soil Amazonia Ver. 2. és mellé Tropica Substrat mehet a kosárba?
Rosszul biztos nem jársz ezzel a kombóval, működnie kell - csak legyen fölötte bőven fény és CO2.

Oldal tetejére