• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Mikor tápozzak?

Értem, akkor bizonyára azért nem érzek nagy jelentőséget, mert nekem lótekem van, és az vígan elpöfög ilyen rendszeresség nélkül is, viszont ha te tényleg látod a különbséget akkor így már teljesen érthető.
köszönöm
 
Én reggel 5 óra körül teszem be a Micro-t és a macro-t az aksiba. Régen a carbo-t is ekkor adagoltam.
A világítás 13:30kor kapcsol be.
Mostanában már a carbot olyan fél 4-4 körül öntöm bele. Lényegi különbséget nem látok. De biztos van :)
 
Én nem is használok Carbo-t.Már hosszú ideje.
Csak helyi kezelésre használom,ha szükséges és indításnál egy-két hétig.
 
Én nem is használok Carbo-t.Már hosszú ideje.
Csak helyi kezelésre használom,ha szükséges és indításnál egy-két hétig.

Ez is egy hozzáállás és ha Te mondod, akkor tuti be is válik, hiszen csodásak a medencéid. Lehet le kellene állnom és kiderülni mi történik. :)
 
Sziasztok!

Azt hallottam, hogy az első 2-3 hétben, az ültetés után a növények még nem vesznek magukhoz tápanyagot, ezért tápozni sem kell. Igaz ez, vagy lehet már az elejétől kezdve?
Amit használnék: JBL Ferropol + Ferropol24 + Easy carbo
A carbo-t elindítottam a legelső naptól, de a másik két kaját nem.

Köszi előre is!
 
Nyugodtan kezdheted az elejétől vagy az első hét után a tápozást.

Köszi! Ajánlható egyébként a JBL keverék? Jónak mondható? Van alatta táptalaj is, Aquabase Plus.
 
Carbo+Micro+Macro reggel fél hét körül, lámpakapcsolás 9-kor. Gondolom ezzel nem lövök mellé...
 
Nem. De ha otthon vagy a világítás felkapcsolásakor, a Carbo-t inkább akkor adagold.

Sajna az nem megy, munkába indulás előtt tudom csak megtenni. Hazaérkezéskor sem jó, mert akkor már csak 3 óra világítási időm marad. Gondolom, az meg már kevés...
 
Sajna az nem megy, munkába indulás előtt tudom csak megtenni. Hazaérkezéskor sem jó, mert akkor már csak 3 óra világítási időm marad. Gondolom, az meg már kevés...

Igen, a 3 óra nem túl sok, akkor add reggel.
 
jo volt utána olvasni, igy nekem sem kell streszelnem, meg az asszonyt cseszegetnem hogy "tápozzál már anya!!" :) csak a carbot oldom meg akkor DIY adagoloval(auto-ablakmosómotorral)
:p
 
Back
Oldal tetejére