• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Microsorum hátteres low-tech

Most ilyen

Ja, az kimaradt, hogy a fény most máshogy áll össze. Maradt a 2x24w odyssea, 1x 6500K és 1x grolux fénycsövekkel. Hátra pedig került még 2x 11w 6500K kompakt. A growled-et kiszedtem.


20191124_175605.jpg
 
Utoljára módosított moderátor által:
Még annyi, mivel nem akarok senkit félrevezetni, ez így most jelenleg már nem low-tech. Ha nem is igazi, tipikus high-tech, de minimum mid-tech technikai osztályba sorolható. (70 w fénycső 91 literre, és élesztős CO2)
 
Még annyi, mivel nem akarok senkit félrevezetni, ez így most jelenleg már nem low-tech. Ha nem is igazi, tipikus high-tech, de minimum mid-tech technikai osztályba sorolható. (70 w fénycső 91 literre, és élesztős CO2)

Szerintem CO2 miatt már simán high-tech. Ennyi fénnyel már a növények nagyon nagy része bőven elvan. Szűrő meg egyéb hókusz-pókuszoktól (pl twinstar) ebben nem nőnének a növények jobban.
Nyilván lehetne még jobban pörgetni, csak minek.... hacsak nem akarsz növényeket árulni :).
 
Szerintem CO2 miatt már simán high-tech. Ennyi fénnyel már a növények nagyon nagy része bőven elvan. Szűrő meg egyéb hókusz-pókuszoktól (pl twinstar) ebben nem nőnének a növények jobban.
Nyilván lehetne még jobban pörgetni, csak minek.... hacsak nem akarsz növényeket árulni :).

Már úton van a DC, úgyhogy nemsoká mérni is tudom a CO2-t a vízben :) Ha már high-tech, legyen meg a kellő szint.
 
Back
Oldal tetejére