• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Meraki

Középen még egy minimális V nyírás az Acinak?
Meg ugye a jobb oldal teljesen kimaradt. V majd lesz, de tegna ott tobzódtak a garnélák, és nem mertem kettévágni mindet. :p

Vagy lehet, hogy nálad is a családi béke megőrzése miatt kell majd mindenféle növénnyel teleszurkálnod?
Itt nincsen se család, se béke. Azért lett odatéve, mert akkor jó ötletnek tűnt.

Akkor úgy fest egyedül maradtam a véleményemmel
Keressél még elv társakat magadnak, aztán győzzetek meg róla, hogy kell oda a buce. :)
 
Vagy lehet, hogy nálad is a családi béke megőrzése miatt kell majd mindenféle növénnyel teleszurkálnod?

Csilla! Te most igazából Viktor naplóját használod fel, hogy beszólj? :sneaky::ROFLMAO:

Akkor úgy fest egyedül maradtam a véleményemmel:D

Ne azt hidd. Én is csak elméletben vagyok minimál párti, amúgy meg látnád micsoda dzsungel van már az egykor zöld dombon... ;)

nem mertem kettévágni mindet. :p

Úgy nézem, jut is, marad is... :D
 
Viktor őszinte leszek. Nekem ha több nem is de ez amit bekarikáztam na azt hiányolja a szemem a legjobban. Nem tudnám megmondani az okát.
Elv társakat nem gyűjtök egyéni véleménnyel operálok a cél érdekében [emoji2]

ui: hopp a kép lemaradt...0a3f6705ed630f44f08032b617ff0dac.jpg
 
Jól tetted hogy leszedted a főszikláról a növényeket,jobbak az arányok. Előtérben balra a legszélső kő nem illik az összképbe, ha talaj fogó funkciója van érdemes lenne kisebbre cserélni. Szuper!
 
Á-hhhá. Az extrém - 10 mm - látószög :) Tényleg nem rossz.
Ilyen szempontok mellett előnyösnek gondolom, hogy a bal első bucékat is kivetted, nem csak a többit, ahogy privátban beszéltük. És így talán kicsit igazat is adok Peet13-nak. De amúgy - főleg a kisebb, talán 85 látószög mellett számomra abszolút nem volt zavaró a bal első szikla, és továbbra is arra szavazok - a tükröződés miatt. Kérdés, hogy bármi más előtéri növény színesebbé tenné-e a képet, amit az amúgy pazar kőfal úgyis megold. Sajnos - vagy pont előnyére - számomra az előtéri fal a legtermészetesebb és leglátványosabb része a layoutnak, de egész jól egyben van az egész, tetszik (y)
 
Jól tetted hogy leszedted a főszikláról a növényeket,jobbak az arányok. Előtérben balra a legszélső kő nem illik az összképbe, ha talaj fogó funkciója van érdemes lenne kisebbre cserélni. Szuper!
Ezen megy a matek, hogy melyik másik követ kéne odatenni, ami befér és a mögötte lévő résből sem omlik le minden. A képen nem nagyon látszik, de irgalmatlanul pici hely van a kő és a frontüveg között.
 
Back
Oldal tetejére