• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Melyik szűrőt vegyem

Sziasztok.

Adott egy 54 literes akvárium amit jelenleg egy eheim pick up 160-s hajt, de nem vagyok vele megelégedve ezért szeretném lecserélni..
Régóta nézegetem a kínálatot és eddig a Tetra ex 800 plus-t találtam ami jó is lenne, viszont találtam használtan jó árban egy aqua nova ncf 600-t..
Szerintetek melyiket merjem inkább bevállalni?
 
Sziasztok.

Adott egy 54 literes akvárium amit jelenleg egy eheim pick up 160-s hajt, de nem vagyok vele megelégedve ezért szeretném lecserélni..
Régóta nézegetem a kínálatot és eddig a Tetra ex 800 plus-t találtam ami jó is lenne, viszont találtam használtan jó árban egy aqua nova ncf 600-t..
Szerintetek melyiket merjem inkább bevállalni?

Szia,
árulnak most itt a fórumon egy Eheim 2213-ast, fullosan, alkatrészekkel, garisan. Szvsz best buy.
 
Szia.

Megtaláltam, valóban best buy lenne de sajnos nem vagyok teljes jogú tag hogy felvegyem vele a kapcsolatot..
 
Sziasztok.

Adott egy 54 literes akvárium amit jelenleg egy eheim pick up 160-s hajt, de nem vagyok vele megelégedve ezért szeretném lecserélni..
Régóta nézegetem a kínálatot és eddig a Tetra ex 800 plus-t találtam ami jó is lenne, viszont találtam használtan jó árban egy aqua nova ncf 600-t..
Szerintetek melyiket merjem inkább bevállalni?

Szia!

Nekem van egy eladó tetra EX800-plus-om. Kerámia gyürő, lávakő, 1seachem matrix, gyári perlon, új fejtömitéssel, új adapter és csapok.
ha érdekel megadom a számom és beszélhetü
 
Köszönöm szépen az ajánlatot (privátokat is)!

Egyenlőre inadsz Eheim-e érdekelne de hiába küldött privát üzit arra sem tudok válaszolni még..
Esetleg ha Facebook-n megkeresne annak nagyon örülnék mert személyesen is megtudnánk oldani.
Baranyi Dániel Jászberény
 
Én egy Hydor Professional 600 mellett tettem le a voksom és mondhatom nem bántam meg. Igaz, hogy az akváriumhoz viszonyítva (240 liter) picit nagy a teljesítménye, de ez csak előny, mint hátrány.
 
Sziasztok.

Egy 45x40x30-as akvahoz milyen akasztos szurot ajanlanatok? Garnelas/nano halas tortenet lenne belole.
 
A külső szűrőknél a szűrőkosarak mérete vagy a pumpa teljesítménye a lényeg?
Van egy Hydor Professional 250 szűrőm aminek 3 pici kosara van, viszont vagy 800l/h tud ténylegesen.
A JBL E902-nek meg 4 kosara van amik nagyobbak is mint a Hydor-é, viszont az nem tudja csak papíron azt a pumpateljesítményt.
Melyik a jobb választás egy Juwel 125 literes low tech akváriumba?
 
A külső szűrőknél a szűrőkosarak mérete vagy a pumpa teljesítménye a lényeg?
Van egy Hydor Professional 250 szűrőm aminek 3 pici kosara van, viszont vagy 800l/h tud ténylegesen.
A JBL E902-nek meg 4 kosara van amik nagyobbak is mint a Hydor-é, viszont az nem tudja csak papíron azt a pumpateljesítményt.
Melyik a jobb választás egy Juwel 125 literes low tech akváriumba?
Szia@
Nem ártana átböngészned ezen topik 25 oldalát...
A lényeg: nettó szűrőanyag mennyiség és nettó vízhozam az igazán mérvadó.
 
Back
Oldal tetejére