• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Megnyitottunk

Örömmel jelenthetem hogy minden korábbi megrendelést feldolgoztunk. Így a megrendelések holnap, de legkésőbb pénteken kiszállításra kerülnek.
 
Kiszallitas

Sziasztok!

Ma reggel már meg is jött a cucc. A Green Aqua-s folyékony tápok kivitelezésén és a csomagoláson látszik, hogy mindenben törekedtek a maximumra, ami számomra nagyon dícséretes. Le a kalappal.

Kinéztem még néhány dolgot a kínálatból, csak még "erősödnöm" kell hozzá. Cash-ben és knowledge-ban egyaránt :)
További sok sikert a vállalkozáshoz!

Üdv
Z
 
Ma délelőtt én is megkaptam a csomagot!A DLS jó választás volt.Korrektek,rugalmasak.A csomagolás hibátlan és biztonságos.A tápok kivitelezése is szupi,végre igényes terméket kaptam!Látszik hogy a lelketek is benne van,higgyétek el ez a siker egyik kulcsa!Remélem hamarosan lesz egy kis dugipénzem,már én is kinéztem a következő álmokat!
Köszönöm!
 
Huh, srácok köszi a visszajelzést. Próbálunk felnőni az igényekhez. :D A tápokat tényleg csak ajánlani tudom. Majd meglátjátok ti is. Nálam 3 hete megy a nagy aksiba...

A futárcégre egyébként tényleg nem lehet panasz. Amit este felvesznek reggel már ki is viszik. Rengeteg csomagot küldtünk ki velük az elmúlt pár napban. És szerencsére a logisztikai cég is remekül végzi a dolgát.

Mindenesetre köszönjük a vásárlást. Az eddigi pozitív visszajelzések alapján jó úton indultunk el, és igyekszünk még jobbak lenni.

A kezdeti hibákon pedig dolgozunk. Úgyhogy mindenféle visszajelzést szívesen látunk. ;)
 
Kemény 1 hét volt de sikerült minden megrendelést feldolgoznunk. És ahogy az eddigi riportokból látom (még nem teljes) a csomagok célba értek.

Az utolsó megrendeléseket ma adtuk le ezek valószinűleg hétfőn érkeznek meg. Úgyhogy a hétvégére jó halazást mindenkinek. :D

Ati, Balázs, Viktor
 
Ebben a percben át is vettem a csomagot! ;)
Erre jól ráéreztem... :p
Fiúk, ez nagyon igényes! Igényes, és jó csomagolás, szuper futár. Minden gratulációm, és köszönetem!
 
Arizona said:
Ebben a percben át is vettem a csomagot! ;)
Erre jól ráéreztem... :p
Fiúk, ez nagyon igényes! Igényes, és jó csomagolás, szuper futár. Minden gratulációm, és köszönetem!

használd egészséggel :lol:
örülök hogy odaért a csomag és köszi a vásárlást.

üdv,
Viktor
 
Köszi Viktor a gyors segítséget!
Dél előtt meg is érkezett a csomag. Ma már kaptak is a növények belőle. :D
 
n_gery said:
Köszi Viktor a gyors segítséget!
Dél előtt meg is érkezett a csomag. Ma már kaptak is a növények belőle. :D

nah szuper, örülünk hogy gyorsan odaért. tapaszalataidat szívesen latjuk később a termékkel kapcsolatosan.
köszi a vásárlást :D
 
Back
Oldal tetejére