• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Meddig bírják ki a növények szárazföldön?

tictac

Kertész szaki
A pár hét múlva esedékes akváriumátrendezésen-növényvásárláson gondolkodva felmerült bennem 2 kérdés:
1.Festés után hány nappal lehet visszavinni az akváriumot a szobába?Elég 2 nap éjjel-nappal szellőzve,vagy legyen inkább 3-4?
2.A vízinövények meddig bírják ki szárazföldön?Ugyanis az ültetés és a berendezés szerintem simán lesz 3 óra.Addig nem lesz bajuk a növényeknek?Vagy tegyem be őket addig 1 vödörbe?Lesz HM,Hydro. sp.Japan,mohák,meg békalencse
 
Szia!
Az első kérdésedre nem igazán tudok válaszolni, de szerintem a 2 napos szellőztetést követően simán beviheted a szobába.
A második kérdésedet úgy tudod megoldani, hogy egy sima permetezővel (spriccelő vagy minek nevezik ;) ) megoldod időnként a nedvesítést. Én is közel 4-5 órán át szenvedtem az ültetéssel és folyamatosan permeteztem a már beültetett növényeket, az el nem ültetettek meg pihiztek a szállított zacsiban, a közvetlenül ültetendők meg egy tál vízben lemosást követően beültek az akiba.
 
Back
Oldal tetejére