• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Már megint

Szisztémás mycosis gombafertőzés, vagy pedig Ellobiopsidae. Mindkettő a megtévesztésig hasonlít egymásra mégis más. Mivel írtad, hogy egy ideje már ilyen, ezért én az utóbbira tippelnék, hisz, ha mycosis lenne, akkor már nem élne a garnéla. Az immunrendszer erősítős tápok talán segíthetnek, egy próbát megérne szerintem.
Dr. Shrimp Healthy Detox - 45g jó a gombás fertőzésekre, de sajnos Magyarországon nem kapható, én nem láttam belőle, pedig akkor tudtam volna küldeni belőle, mert lenne. Ennél az aloe verát és a Acemannan-t emelik ki, mint fő összetevőt. Youtube-on láttam, hogy eszik a garnélák az aloe verát, talán egy próbát megérhet megkóstoltatni vele. Igaz én karanténba helyezném azért előtte szegény garnélát. Remélem meggyógyul :)
GJade kolléga belecsapott a lecsóba, akarom mondani garnéla orvoslásba!(y)
 
Megint egy kis nyírás, most a stemek felét vissza ültettem a háttérrel pedig nem békültem ki. Az egyik borarasnak nagyobb a hasa a többiekénél, ez nem tudom mit jelenthet de remélem semmi rosszat. A mohát jobban rögzítettem mert túl laza volt. Az utolsó kép pedig állítólag egy technika nélküli akvából táplálkozó élő fal..hát van ilyen?:)e938024265e952dfe48b1c588c08672b.jpg423a725c57f2c121b76d386683374f96.jpg4ac004538aca0eb01e559a58ad3a0fb6.jpg
 
A pinnatifidára panaszkodnak, hogy nagyon képes elburjánzani. Nem biztos, hogy ebbe a kis akváriumba célszerű lenne, lehet, hogy elnyomna mindent. Persze, ha van erőd a kordában tartásához, akkor még jól is nézhet ki.
Az invitrot nem hiszem, hogy megfognák a reptéren, növény van benne, nem egy halálos vírus. :D Bár manapság minden kitelik az ellenőröktől, akárhol is dolgoznak.
 
A Bol
A héten valszeg látogatom a Green Aqua-t! Szerintetek milyen növényt tudnék még belesuvasztani? Pinnatifida-ra gondoltam bal hátulra... Vajon reptéren nem szólnak be egy invitro-ért?:)
A Bolbitis heteroclitha szerintem szerencsésebb választás lenne.
In vitro szerintem felejtős, mert ha nem a zselé miatt akadsz fent, akkor a növény miatt, hacsaknem a biztonságis is egy növényfej.
 
Back
Oldal tetejére