• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Már megint

Élőben mindig kisebbek ezek a dolgok
Hát igen :) Bár azért itt a kis méretek miatt azért be lehet lőni.
A legjobban a nagyobb dolgok szemléltetését szeretem, főleg a kínai oldalakon, mikor az adatokhoz görgetsz és kikerekedik a szemed. Ennél a falióránál pl 12 cm a központi egység átmérője és 110 cm a teljes szélesség. Hiába, kicsi kínaiaknak kicsi kanapé... :D

Muhsein-neue-uhr-Wanduhr.jpg
 
Most jöttem rá hogy a tropica tápokat nem együtt kell használni...:)
Boraras merahokat hogyan etessem? Naponta? Azt tudom hogy nagyon keveset kell adni...
 
Most jöttem rá hogy a tropica tápokat nem együtt kell használni...:)
Boraras merahokat hogyan etessem? Naponta? Azt tudom hogy nagyon keveset kell adni...
Nagyon szepen fejlodnek a novenyek! En a galaxy razboraknak fagyasztott eledelt adok 2 naponta. Csak belemartom a vizbe es kesz, egy nagyon keves azzon le. Ezeknek a paranyi halaknak boven sok, igy se esznek meg mindent.
 
Hát ez meg? Mintha algás lenne a hasa... Már jó ideje ilyen.View attachment 59697

Szisztémás mycosis gombafertőzés, vagy pedig Ellobiopsidae. Mindkettő a megtévesztésig hasonlít egymásra mégis más. Mivel írtad, hogy egy ideje már ilyen, ezért én az utóbbira tippelnék, hisz, ha mycosis lenne, akkor már nem élne a garnéla. Az immunrendszer erősítős tápok talán segíthetnek, egy próbát megérne szerintem.
Dr. Shrimp Healthy Detox - 45g jó a gombás fertőzésekre, de sajnos Magyarországon nem kapható, én nem láttam belőle, pedig akkor tudtam volna küldeni belőle, mert lenne. Ennél az aloe verát és a Acemannan-t emelik ki, mint fő összetevőt. Youtube-on láttam, hogy eszik a garnélák az aloe verát, talán egy próbát megérhet megkóstoltatni vele. Igaz én karanténba helyezném azért előtte szegény garnélát. Remélem meggyógyul :)
 
Elégedett vagyok az akvával csak sajna nem jut rá túl sok időm.. kis nyírás nem ártana. 2 cherry egy karantén üvegben még mindig elvan hiába vannak rajtuk élősködők. Végre már a mandula leveleket is csócsálják a fő akvában is, a halak pedig mindig kajálnának amikor meglátnak:) nem gondoltam volna hogy ilyen simán fogom tartani ezeket a kis halakat 16 literben. Úgyérzem a karma majd egy későbbi scapeben vissza fog ütni mert az üvegen lévő biofilmen kivül semmi algám nincs kezdés óta:) A co2 rendszer pedig egyszerűen zseniális, kezdem érezni hogy megérte az oxyturbo. A szódapalackon pedig másfél hónap után sem mutat fogyást mérő..0e39fab123cfbccca3fcadb1e5307f33.jpg97f57bc049ec63bb658484ad1e5fed67.jpg1d5234b9bea9171288beac8a73f8ac84.jpgc9c3432221f64034b5c0d941afe435dd.jpgc538fce1c1a203a2916a5e26e7637e98.jpg
 
Back
Oldal tetejére