• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Már megint

Tegnap este szorítottam Anubias meg fa közé, de még mindig a vízfelszínen lebegne.


Úgy meg kimegy belőle a tannin. Szeressük a tannint. :p
Érdekes, mert nálam a Catappa meg a diófa levél is, másnapra már az alján marad. Eleinte én is forráztam, de valaki itt a fórrumon azt írta hogy kiáztatjuk a hasznos anyagot. Igaz hogy ennek nem hiszek , mert egy leforrázott száraz levélnek sokkal több idő kell hogy kiázzon belőle a hasznos anyag.
 
Érdekes, mert nálam a Catappa meg a diófa levél is, másnapra már az alján marad. Eleinte én is forráztam, de valaki itt a fórrumon azt írta hogy kiáztatjuk a hasznos anyagot. Igaz hogy ennek nem hiszek , mert egy leforrázott száraz levélnek sokkal több idő kell hogy kiázzon belőle a hasznos anyag.
Passz, lehet márkától is függ, máshogy szárítják. Én annyit tudok, hogy a Dennerle Nano Catappa nálam nem marad az aljzaton, ha előtte nem ázik 2 napot. Diófa levelet még nem próbáltam, majd cseresznyét fogok, most éppen sárgarépát próbálok etetni velük, de úgy tűnik tegnap jóllaktak Crustagranból.

Már áztatom egy pohárban:p valszeg a héten jönnek a lakók
Mifélék? :D
 
Passz, lehet márkától is függ, máshogy szárítják. Én annyit tudok, hogy a Dennerle Nano Catappa nálam nem marad az aljzaton, ha előtte nem ázik 2 napot. Diófa levelet még nem próbáltam, majd cseresznyét fogok, most éppen sárgarépát próbálok etetni velük, de úgy tűnik tegnap jóllaktak Crustagranból.


Mifélék? :D
Sima cherry-k:) egyenlőre még velük sem volt sikerem sajna..
 
Sima cherry-k:) egyenlőre még velük sem volt sikerem sajna..
Nálam van egy olyan sanda gyanúm, hogy az Amano-k ölik. Akkora durva verekedések vannak itt, hogy csak pislogok. Szó szerint egymást markolják, egyik a hátán, másik egyenesen rajta és eszeveszettül mozog az összes lábuk, az előbb meg egy felnőtt cherry-t láttam úgy ellegyinteni egy pici fél centist, hogy azt hittem annak annyi. Nem tudom hogyan éheztetik sokan rutinszerűen a saját garnéláikat ilyen viselkedés mellett elhullás nélkül. Itt akkora éhezők viadala folyik, hogy rossz nézni.
 
Hát én nem tervezek amanokat, egy szép cherry családnak örülnék már. Egyenlőre ez a legsikeresebb akim, remélem garnéla téren is ez hozza majd az áttörést.
Nálam van egy olyan sanda gyanúm, hogy az Amano-k ölik. Akkora durva verekedések vannak itt, hogy csak pislogok. Szó szerint egymást markolják, egyik a hátán, másik egyenesen rajta és eszeveszettül mozog az összes lábuk, az előbb meg egy felnőtt cherry-t láttam úgy ellegyinteni egy pici fél centist, hogy azt hittem annak annyi. Nem tudom hogyan éheztetik sokan rutinszerűen a saját garnéláikat ilyen viselkedés mellett elhullás nélkül. Itt akkora éhezők viadala folyik, hogy rossz nézni.
 
Az a helyzet hogy midenki jól van, nem tudom miben más ez az akvárium.. A levelet amúgy nem eszik de azért bent hagyom mert ugye a víznek is jót tesz. Raktam egy szivacsot a szívó ágra, illetve a befolyó is operálva lett. Most állok át a heti 1 vizcserére, heti 2 pumpa tropica tápok és heti egyszer berakok egy alga wafert pár órára..kb ennyi:)daefcf23ac74030a546d296f465197de.jpgeb5dda0c737ef8ef30bf94e294980bc3.jpg412535d51e00fb6d75db5ad96e958dd4.jpg
 
Back
Oldal tetejére