• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Makro őrület

P1030601-1.jpg


;)
 
Ki tudna nekem abban segíteni, hogy milyen macro objektívet vegyek? A gépem egy Canon 20D.

Semmiképpen nem szeretnék belefutni egy rossz vásárlásba. Csak olyan objektívet ajánljatok amit már használ is valaki...Persze ha képet is tud küldeni macro témával kapcsolatban azt megköszönöm... :wave:
 
Most nem garnéla, kicsit más! Fogadjátok szeretettel! Felszerelés még mindig (Canon EOS 550D+EF 50mm f/1.8 II+Raynox DCR-150).

IMG_0215-1.jpg


IMG_0217-1.jpg


Fotón szereplő élőlénynek a fotózás alatt NEM esett baja!
 
inadsz said:
Szép képek! ;)
Labirintkopoltyus said:
Fotón szereplő élőlénynek a fotózás alatt NEM esett baja!
No no, és a személyiségi jogok :)
Mr. Nagy ökörszemlepke biztosan hozzájártult. Nagyon szép képek! :thumbup: :thumbup:
 
:) Jajhát, nagyon egyszerű:
Az alsó két kép teljesen egyértelmű, hiszen könnyen belátható, hogy az akvakertésznek minden növény fontos, nem csak a vízalatti.
A felső képhez persze kell egy kis szemléletmód bővítés, de itt is tetten érhető a tökéletes akvakertészeti gondolatsor, hiszen az akvakertész lételeme a víz ott pedig sokféle élőlény lakozhat a növényeken kívül is, például akár egy vízipók, márpediglen köztudomású, hogy ahol van egy vízipók, ott a közelben megtalálhatjuk keresztes barátunkat is (Vízipók-csodapók) :)
Nem is tudom, szerintem egy akvakertésznek ezek teljesen evidens következtetések amint meglátja eme képeket :)
 
Back
Oldal tetejére