• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Majd kitaláljuk

Elérkezett a hétvége, és megtörtént a homok kiszabadítása. Egy füst alatt a jobb és bal oldal is visszanyerte eredeti magasságát, látszanak a kövek, eddig eltemetett faágak kerültek elő. A bal oldali gyepet sikerült egyben felszedni, de sajnos a lerakás már nem ment ennyire jól, kipotyogott belőle a talaj és semmi nem akarta lent tartani. Ezek után újraültettem a jobb szélével együtt. Most telik vízzel az akvárium, holnap fotózás lesz, ha helyreáll kicsit a rend.
 
Régen jelentkeztem, akadt némi munkaügyi elfoglaltság aminek egyenes következménye volt egy durva algásodás. Ezt sikerült leküzdeni, jelenleg itt tart az akvárium. Fény 50%on megy, CO2 elfogyott, még nem sikerült megtölteni a palackot, tehát az sincs, de algából csak pár szál akad, szerencsére.

View attachment 47110

View attachment 47108

View attachment 47109
Viktor ha gondolod az uresemet szombaton viszem tolteni, elugrok szivesen es televagatom a tiedet is. Hmm?
 
Sziasztok!

Legutóbbi látogatásom alkalmával (nyáron) emlékszem arról beszéltünk, hogy nem szeretnél dzsungelt, ne tűnjön el a dekorok nagy része a növényzetben, de itt mintha megállt volna az idő!
Kb. 1 hónaposan is így nézett ki!
Jó ez az elrendezés de valami növényt növessz még bele Viktor!!!!!

A.ttila
 
Sziasztok!

Legutóbbi látogatásom alkalmával (nyáron) emlékszem arról beszéltünk, hogy nem szeretnél dzsungelt, ne tűnjön el a dekorok nagy része a növényzetben, de itt mintha megállt volna az idő!
Kb. 1 hónaposan is így nézett ki!
Jó ez az elrendezés de valami növényt növessz még bele Viktor!!!!!

A.ttila
Volt többféle növény is a hátsó sorban, de vagy kidöglött, vagy felzabálta a molly vagy nekem nem tetszett, így aztán jelenleg éppen kopasz az a terület. Idővel kialakul a hátsó rész is :)
 
Back
Oldal tetejére