• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Macro finomság

viktorlantos

Alapító
Admin
Kicsit kezd megint eluralkodni rajtam a fotózási őrület :roll:
Nézegetek ezt az, mi az amit esetleg vennék stb....

A jó az, hogy mindig belefut az ember pár gyöngyszembe, a kutakodás alatt. Mint a következő linken látható Macro fotó.
A fotó is zseniális, de attól érdekes, hogy alatta láthatod mivel csattintotta a fotós. Pazar!

http://photography-on-the.net/forum/sho ... ?t=1054530

110613_010-Edit.jpg


110608_012-Edit-600x480.jpg
 
Makró őrület nálam is megvan, csak alacsonyabb árkategóriában megvalósítva. Jelenleg 50/1.8 obival meg közgyűrűvel próbálkozom, de hamarosan megrendelem fordító adaptert is obihoz.

Thomas Shahan engem jobban inspirál :D

2559522028_75688c30bb.jpg


2545298333_76a351fcb0.jpg



De vannak még durvulások:

6342682845_eff7152f2a.jpg


6319525100_5a72084118.jpg
 
Az ugrópók nagyon cuki :) Édesek ahogy bambulnak a sok szemükkel.
Én is szeretek makrózni, csak mióta dslr-em van, kicsit korlátoltak a lehetőségek, be kéne már szerezni egy előtétet vagy valamit...
 
inadsz said:
Az ugrópók nagyon cuki :) Édesek ahogy bambulnak a sok szemükkel.
Én is szeretek makrózni, csak mióta dslr-em van, kicsit korlátoltak a lehetőségek, be kéne már szerezni egy előtétet vagy valamit...
... vagy egy bazi nagy pókot! ;)
 
viktorlantos said:
Kicsit kezd megint eluralkodni rajtam a fotózási őrület :roll:
Nézegetek ezt az, mi az amit esetleg vennék stb....
Hát usgyi fotózni, bármit irjunk is egy másik topicban, ahhoz csak egy fényképezô kell - meg ha DSLR, akkor egy bármilyen objektív. ;)

Neked meg van egy vadonatúj saját nôi modelled, szóval még csak ki sem kell mozdulni otthonról! ;)
 
LGA said:
inadsz said:
Az ugrópók nagyon cuki :) Édesek ahogy bambulnak a sok szemükkel.
Én is szeretek makrózni, csak mióta dslr-em van, kicsit korlátoltak a lehetőségek, be kéne már szerezni egy előtétet vagy valamit...
... vagy egy bazi nagy pókot! ;)

Vagy azt :)
 
DarlaX said:
Hú de durva! :eek:
Ez még tangóharmonikának is nagy! :lol:

Szerintem valahol a protonoknál tart már nagyításban :D
Képzeld el amikor kimész egy rétre és viszed ezt magaddal, mit hihetnek rólad az ott sétálók :D
 
katonajanos said:
Én azt próbáltam elképzelni, hogy hogy a francba kapnám így le a neonhalamat :D ?!

Úgy ahogy a képen :D Kiteríted az asztalra :mrgreen:
 
katonajanos said:
Én azt próbáltam elképzelni, hogy hogy a francba kapnám így le a neonhalamat :D ?!
Nagyformátummal nincs kapkodás. Pár óra amíg felállítod, pár perc míg ellövöd a darabonként 10 dolcsis sheetet. :) Ritkán készül díjugratásról ilyen kép... ;)
 
A héten megjött a fordító gyűrűm makrózáshoz, így az 50/1,8D-vel, valamint közgyűrűsorral ezt sikerült egy legyező garnéla legyezőjéről lőnöm. :)

 
Sziasztok!

Lehet hogy nem ide vág teljesen a téma, de nem hagyhattam ki a lehetőséget Anyukámék kertjében!

Végül is makro módban fotóztam a Kis Harcost, igaz csak egy öregebb compakt géppel:

Megtámadjam, vagy ne támadjam?!
IMG

Nem látlak jól, megtörlöm az optikámat:
IMG

Egy hegy nem akadály:
IMG

Ezen a fennsíkon még nem jártam:
IMG


A.ttila
 
Back
Oldal tetejére