• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Ja, az más :)
Henrikről tudjuk, hogy nem egy óvatos típus, nem egyszer tört el valamit életében és azt is, hogy másoknak is ezerszer segített megjavítani dolgokat és hogy főállásban is üveget ragaszt. Így a gyakoriság nekem egyáltalán nem furcsa :D
 
Kicsit rosszult állt a lily feje és a tömítése, gondoltam megigazítom a helyén, anélkül, hogy kiemeltem volna, persze nem ment úgy, ahogy terveztem, nem volt kényelmes, nem volt jó a fogás, kicsit sajnos feszült és meg is volt a reppenés. Legközelebb inkább kiemelem, had fröcsköljön:
rOpGASzgDsXUuxyOo3b-n16v4g=w715-h953-no?authuser=0.jpg
Jók ezek a kétrészes konstrukciók, így csak félig kellett újra megvenni, háttérben már a pótolt példány :)
 
Utoljára módosított:
Kicsit rosszult állt a lily feje és a tömítése, gondoltam megigazítom a helyén, anélkül, hogy kiemeltem volna, persze nem ment úgy, ahogy terveztem, nem volt kényelmes, nem volt jó a fogás, kicsit sajnos feszült és meg is volt a reppenés. Legközelebb inkább kiemelem, had fröcsköljön:
View attachment 98427
Jók ezek a kétrészes konstrukciók, így csak félig kellett újra megvenni, háttérben már a pótolt példány :)
Kár érte.
 
Kicsit rosszult állt a lily feje és a tömítése, gondoltam megigazítom a helyén, anélkül, hogy kiemeltem volna, persze nem ment úgy, ahogy terveztem, nem volt kényelmes, nem volt jó a fogás, kicsit sajnos feszült és meg is volt a reppenés. Legközelebb inkább kiemelem, had fröcsköljön:
View attachment 98427
Jók ezek a kétrészes konstrukciók, így csak félig kellett újra megvenni, háttérben már a pótolt példány :)

Ugyanígy törtem el az enyémet, csak az egy picit rövidebben pattant le, meg tudtam ragasztani.
 
Sziasztok!
Tegnap sikerült a fürdőkádhoz "érinteni" a nano akváriumom egyik alsó sarkát.
Szetintetek használható vagy inkább kukázzam?
A sérülés pár miliméteres, de pont ott ahol három üveglap érintkezik.
 

Attachments

  • 20210117_085435.jpg
    20210117_085435.jpg
    182.7 KB · Megtekintések: 53
Sziasztok!
Tegnap sikerült a fürdőkádhoz "érinteni" a nano akváriumom egyik alsó sarkát.
Szetintetek használható vagy inkább kukázzam?
A sérülés pár miliméteres, de pont ott ahol három üveglap érintkezik.
Biztosan nem mernem hasznalni, nem akarnek igy jarni.
 
Utoljára módosított:
Sziasztok!
Tegnap sikerült a fürdőkádhoz "érinteni" a nano akváriumom egyik alsó sarkát.
Szetintetek használható vagy inkább kukázzam?
A sérülés pár miliméteres, de pont ott ahol három üveglap érintkezik.

Csatlakozom Csokiékhoz,én is jártam úgy (múlt Karácsonykor) hogy egy megpattant sarok miatt hetekkel később repedt el az egyik üveg teljesen.
Pedig úgy tűnt, hogy sikerült megragasztani és kezdetben nem is engedett.
 
Sziasztok!
Tegnap sikerült a fürdőkádhoz "érinteni" a nano akváriumom egyik alsó sarkát.
Szetintetek használható vagy inkább kukázzam?
A sérülés pár miliméteres, de pont ott ahol három üveglap érintkezik.
Szia!
Ha átjössz a betta tápokért, van 10-20-30 literes kockám, amit azonnal vihetsz a törött helyett.
 
Back
Oldal tetejére