• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Tegnapelőtt mini drop checker, tegnap bubiszámláló, ma az új bubiszámláló beépítése közben az üveg U csatlakozó... Az új drop checkert most még nem merem a helyére rakni :(
 
Jelentem, ma minden üveg alkatrész a helyére került, egyben :)

Amúgy onnan indult az egész, hogy miután takarítás alatt eltörtem a dropcheckert, másnap az utolsó visszafolyásgátló és az Aquario diffúzor között véletlenszerűen ledobta mindig máshol a puha csövet, ami kellően felcseszett az előző napi törés után, így cserélni akartam keményre mindent azonnal. Aztán véletlenül rátenyereltem a bubiszámlálóra, majd másnap mikor meglett az új bubiszámláló, törött az üveg U csatlakozó, mert a vastagsága miatt alig akart rámenni a kemény cső. Na de most kész minden kemény csővel, nyomásteszt is sikeres, remélem évekig nem kell szétszednem. Tanulság, hogy a puha csövet ha egyszer lehúzzuk bármiről, a kinyúlt végét vissza kell vágni, különben levágja a nyomás.
 
Nekem a TNA-s üveg szívóág roppant össze a kezemben... rá akartam húzni a csövet és rosszul fogtam, az íves része roppant is... túl erős vagyok?! :D
Megtanultam egy életre, hogy úgy nem szabad szorítani ^^ drága művelet volt...
 
Nagyon sajnálom,😢 eddig nem törtem akvát se terráriumot, nem most akartam elkezdeni.
Azért a mohákat köszi majd meghálálom.
túl vagyunk a dolgon. Még szerintem én sem törtem akváriumot. Legalább jó társaságban kezdtük el a dolgot.
Már csak abban reménykedek hogy a mohák életben maradnak. Különben tényleg katasztrófa egy kör lenne. ;)
 
Back
Oldal tetejére