• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Kicsit off, de csak kicsit: Hétvégén a Dennerle Nano gravel cleaner szűrő-visszacsapó kis műanyag bizbasz eleme a lefolyó áldozata lett. Mivel pedig nehezebb a víznél, lesüllyed, igy hiába szedtem szét a bűzelzárót, ott sem volt már fellelhető.
De legalább nem volt veszélyes a mutatvány, nem vághatta el senki kezét - lábát.

Nem hiszem hogy lehetne ilyet önmagában kapini.
 
Kicsit off, de csak kicsit: Hétvégén a Dennerle Nano gravel cleaner szűrő-visszacsapó kis műanyag bizbasz eleme a lefolyó áldozata lett. Mivel pedig nehezebb a víznél, lesüllyed, igy hiába szedtem szét a bűzelzárót, ott sem volt már fellelhető.
De legalább nem volt veszélyes a mutatvány, nem vághatta el senki kezét - lábát.

Nem hiszem hogy lehetne ilyet önmagában kapini.
Megnézed Ritáékét és legyártod DIY!
 
Azta, de gáz 😣
Mondanék egy cifrát, ha az ADA spin megrogyna a kezemben.
Ezért takarítom évente egyszer 😀
Azt hiszem, ha ADA lett volna, akkor valoban sirnek is. Sajna en nem birom egy evig nezni, hogy nem latok at rajta.
így már kettő van belőle ;)
ilyet már én is törtem. Igyekszem azóta az S nyakút kerülni.
Fo a pozitiv gondolkodas. :ROFLMAO:
Csak azt sajnalom, hogy ennek annyira tokeletes formaja volt es vastag volt az anyaga, hogy felek nem talalok ujra ilyet, mert persze mar nem letezik ugyanez az eboltban.:mad:
Franya uveg. Nem a belseje a gond, meg a nyak. Nem takaitas kozben tort el, hanem mert kicsi a furdoszobank!:ROFLMAO:
 
Nem akart normálisan működni a szűrő, gondoltam kipucolom a ki-és befolyókat....

Minusz egy skimmeres üveg befolyó (kínai, de a jobbik féle, jó vastag falú).
Ok: egyszerű figyelmetlenség
"Magyarázat": túl merev az eheim cső és túl kicsi a felmosóvödör, meg túl kemény a fürdő padlója (előbbi kilökte az üveget az utóbbiból a harmadikra)

Jelmondat: "Úgyis megyek GA-ba"

Ideiglenes megoldás: ~15 centis henger vágva sűrű szivacsból, ebbe belenyomva ~10 centin a sima 12/16 cső

U.I.: a szűrő mostmár rendesen forgat(na), ha nem nyomódna el a cső félig az akvárium szélén.
 
Akkor vegyél egyből kettőt pénteken akciós 10% kedvezménnyel!;)
Elég lesz egy is Csilla. A régit is megragasztom még, aztán mire az újat is eltöröm 4-5 alkalommal, addigra hátha már valami szuper rugalmas anyagból gyártják az újakat.😜😂
 
Back
Oldal tetejére