• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ma megint eltörtem valamit

Szasztok.
Hát nem én törtem el,hanem szétnyilt magától egy 81l ada akva széle, egész hosszában.
Élmény volt 9kor takarítani,halat,garnélát menteni,szomszéd persze már csönget hogy zárjuk el a vizet na bameg.
Még szerencse hogy volt egy tarcsi 54l akva.
15963167588338276727488652278938.jpg
És itt szeretném megkérdezni hogy,nincs e véletlenül valakinek egy 45l körüli akva kölcsön míg bejáratódik a másik.
Üdv
Kálmán
 
Szasztok.
Hát nem én törtem el,hanem szétnyilt magától egy 81l ada akva széle, egész hosszában.
Élmény volt 9kor takarítani,halat,garnélát menteni,szomszéd persze már csönget hogy zárjuk el a vizet na bameg.
Még szerencse hogy volt egy tarcsi 54l akva.
View attachment 94265
És itt szeretném megkérdezni hogy,nincs e véletlenül valakinek egy 45l körüli akva kölcsön míg bejáratódik a másik.
Üdv
Kálmán
És tegyük hozzá most nem kellett az én segítségem a dologhoz. ;)
Nekem van egy asszem 60*30*30as akvárium a garázsban. Nővérem teknőse lakott benne. Jó csúnya és lestrapált de ha érdekel, szólj és feltöltöm vízzel megnézni hogy okés-e mindenhol.
25ös kockaakváriumból meg tudok kölcsönadni 4-6darabot is akár.
 
Szasztok.
Hát nem én törtem el,hanem szétnyilt magától egy 81l ada akva széle, egész hosszában.
Élmény volt 9kor takarítani,halat,garnélát menteni,szomszéd persze már csönget hogy zárjuk el a vizet na bameg.
Még szerencse hogy volt egy tarcsi 54l akva.
View attachment 94265
És itt szeretném megkérdezni hogy,nincs e véletlenül valakinek egy 45l körüli akva kölcsön míg bejáratódik a másik.
Üdv
Kálmán
Nem tudlak felhívni, gyere, adok 54-est, de ha kell 75-öst.
(Megváltozott a telószámod, Kálmi?)
 
Sziasztok!

Odyssea 200+ LED lámpám balesetet szenvedett, becsúszott kicsit a vízbe. Azóta 12 led boldogan világít (ők kimaradtak a fürdőzésből), a másik 12 csak szomorúan hunyorog.
A baleset 2 napja történt, a lámpát szétszedtem, felitattam a vizet.
Mit gondoltok, menthető a dolog? Mit lehet tenni, hogy újra régi fényében ragyogjon az akváriumom?

Köszi a tippeket!
 
Back
Oldal tetejére