• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low-tech szárnypróbálgatás

A nanoba sajnos úgy tűnik sikerült valamit behurcolni az osztrák crs ekkel. Másfél hét alatt már az 5. Blue dream dobja fel a pacskert. Nem változott semmi, kivéve két nano venti hűti a vizet és az új lakók:(
Crs ből eddig 1 mínusz de ő az áttelepítéskor megsérült. Remélem abba marad a dolog mert már a második itteni genráció született és nagyon szépek.
Kicsit megbénulnak vergődnek és 1 óra alatt teljesen rózsaszín lesz a tetem:cry:
 
Akvárium tetején még nem mászott ki egy se? :D
Néha kiülnek az üveg tetejére vagy a fán kimásznak vizen kívülre. Ki még nem ugrott egy sem. Szépen megvárnak ahol megpihentek én meg visszadobom őket.

Igazából lehet sokan vannak 30-an 160 liter tisztán tartására. Az első desszantos rc-k és rilik már az egyik nanoban végzik a vízminőség elemzést. Reméljük a betták se cuppanak a csiguszokra. 2-2 megy mind az 5be aztán figyelem hogy reagálnak rájuk a halak.
Kéket is ide szelektálom majd, hátha lesz valami érdekes színvariáció.
 
Utoljára módosított:
Néha kiülnek az üveg tetejére vagy a fán kimásznak vizen kívülre. Ki még nem ugrott egy sem. Szépen megvárnak ahol megpihentek én meg visszadobom őket.

Igazából lehet sokan vannak 30-an 160 liter tisztán tartására. Az első desszantos rc-k és rilik már az egyik nanoban végzik a vízminőség elemzést. Reméljük a betták se cuppanak a csiguszokra. 2-2 megy mind az 5be aztán figyelem hogy reagálnak rájuk a halak.
Kéket is ide szelektálom majd, hátha lesz valami érdekes színvariáció.
Ha vörös kobalt vagy kék rili lesz az eredmény kezdj el lottózni.
 
Ismerős helyzet, gyorsan el kell készíttetnem a 140 literest, mert egyre esélyesebb, hogy a helyére inkább négy darab 30x30x30-as kocka kerül, főleg ha holnap beszabadulok GA-ba! :ROFLMAO:
Nálam most van a 160as növényes, 40es növényes- garnélás, most indul 5 bettás meg egy bettás szaporító. Koikat szaporítani akarom ha esetleg később érdekelne...;)
 
Én egyszerre fogom elhozni Pestről a bettát meg a süncsigát is, de akkor a csigát egyelőre máshova rakom, és megvárom a beszámolódat! :D
Na akkor tapasztalat.

Tényleg minden betta más. A dragon eddig le se :poop:ja a garnikat meg a csigákat, ez jó.

A koi viszont eszeveszetten vadászik. Rá se bagózik a túloldalon feszegető másik hímre csak a garnikat lesi. A csigáknak is oda-oda csíp de azokkal nem lesz gond. Még nem kapott el egyet se, de ha nem lesz brutális parvula gyepem akkor ha túl is élik a vörös kobaltokról le tehetsz az biztos. Se idejük, se kedvük nem lesz huncutkodni a garniknak.
 
Ma meglepett az akvárium. Az esti nézelődés közben feltűnt hogy az amanda csapatban van egy pici is. Fele a nagyoknak és nagyon szép élénk színe van. Eddig nem vettem észre pedig már elég nagy.

Láttam hogy a nőstények folyamatosan tele vannak ikrával de nem gondoltam hogy meg is marad. Majd megpróbálom fotózni.
Úgy látszik van eredménye hogy egész nyáron szinte élő eleségeg kaptak.

A crs-es akvárium leköltözött a pincébe. Ott stabil 23 fokos a víz. Azóta nem volt 1 elhullás sem.

Bettás aksik futnak szépen. Dragonok a napokban leívnak. Az egyikben nem akar letisztulni a víz, szerintem a fa miatt. Kicsi kínaiaktól rendeltem próbaképp. Jól ki lett főzve de zavaros a víz. A másik rendelt fás aksival nincs gond.
A koi hím elpusztult, őt idővel pótolom majd.
Képek majd valamikor.
 
Back
Oldal tetejére