• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low-tech szárnypróbálgatás

Nem tudom hogy csinalod, de az az emers tripartita gomboc oriasi.(y) En feladtam mert nem volt hajlando kinoni, csak lefele ment.
Terjed a betta laz...:LOL:
Mohába ültettem aztán szépen mindig kivezettem a szálait. Egy idő után belátta hogy jó lesz így neki:)
Bettám majdnem mindig volt de se a társas se a növényes nem az igazi neki. Most kaptam engedélyt az asszonytól egy kis 20 literesre neki:)
És csak halkan mondom hogy zajlik egy plakat koi beszerzése is:love:
 
Lattam am korabban is a naplodat....de azt hiszem most nagyon szep formajat mutatja, arra ertettem, hogy eddig hol rejtegetted...
Siman megerdemelne egy opal hatteret egy foto erejeig, es löni rola egy versenyfotot.
Sajnos nincs gépem amivel normálisan befotóznám. És mivel térelválasztó eddig még nem sikerült rávennem magam takaró karton vételre és vagdosásra.
 
Sajnos nincs gépem amivel normálisan befotóznám. És mivel térelválasztó eddig még nem sikerült rávennem magam takaró karton vételre és vagdosásra.
A foto miatt ne aggodj...en pl. csak sz..r fotokat tudok kesziteni (es a gepem se olyan jo)...:) Nem hiszem, hogy attol rosszabbat keszitenel.
Egyebkent a foliat nem fixen gondoltam, lattam magam is, hogy terelvalaszto, hanem egy opalfoliat felhelyezni csak a foto erejeig. Aztan nyugodtan eltavolithatod. Nalad meg az az elönye is megvan, hogy ket oldala van az akvariumodnak, ergo ket fotod is lehetne egyszerre...;)
Na, de nem offolok tovabb, nem eröltetem en ezt.
 
A foto miatt ne aggodj...en pl. csak sz..r fotokat tudok kesziteni (es a gepem se olyan jo)...:) Nem hiszem, hogy attol rosszabbat keszitenel.
Egyebkent a foliat nem fixen gondoltam, lattam magam is, hogy terelvalaszto, hanem egy opalfoliat felhelyezni csak a foto erejeig. Aztan nyugodtan eltavolithatod. Nalad meg az az elönye is megvan, hogy ket oldala van az akvariumodnak, ergo ket fotod is lehetne egyszerre...;)
Na, de nem offolok tovabb, nem eröltetem en ezt.
Sajnos csak teló van. Hidd el sokszor megfordul a fejemben hogy be kéne nevezni de valamivel mindig annyira elégedetlen vagyok hogy lebeszélem magam róla.
Értettem hogy nem állandóra gondolod és valóban jó ötlet az opál fólia.

Igazából leginkább azért nem fotózom versenyre mert ott az emers rész kiesik és ez a tank valahogy azzal kerek igazáno_O
 
Estére eszeveszett bubizás szinte minden növényből, lehet mégis csak megpróbálkozok egy fotózással. Meglátjuk mennyi időm lesz.

Más. @dhorvath kollega ha érdekel mivel etetem a garnikat:

Diófa levél 12 óra után:
IMG_20180628_195014.jpg

Ugyan ez a blue dreameknél:
IMG_20180628_195031.jpg

Valamint egy elégedett ügyfél aki nem csak a dió levélért de az élő szúnyoglárváért is odavan. Felhívnám a figyelmet a has szerkezetre:IMG_20180628_152455.jpg

Ja és ez egy kb. 20x10 cm-es levél volt.
 
Estére eszeveszett bubizás szinte minden növényből, lehet mégis csak megpróbálkozok egy fotózással. Meglátjuk mennyi időm lesz.

Más. @dhorvath kollega ha érdekel mivel etetem a garnikat:

Diófa levél 12 óra után:
View attachment 58215

Ugyan ez a blue dreameknél:
View attachment 58216

Valamint egy elégedett ügyfél aki nem csak a dió levélért de az élő szúnyoglárváért is odavan. Felhívnám a figyelmet a has szerkezetre:View attachment 58217

Ja és ez egy kb. 20x10 cm-es levél volt.
Komoly! :D Szárított vagy friss levelek? Hogyan készíted el mielőtt bedobod? :)
 
A nanoban megszületett a második generáció blue dream is. Öröm bódottá:p
Beüzemeltem egy plusz szexi hűtést is a naoba:
IMG_20180706_191759.jpg
És a szexi hűtés oka:
IMG_20180705_200348.jpg
15 crs és 5 cbs érkezett. Eddig minden oké.

Megjöttek a bettáim is. Az asszony legnagyobb örömére 5 nano indul hamarosan nekik.:ROFLMAO:. Azért próbálom ízlésesen berendezni őket.

A kedvenc, koi pk hím:
IMG_20180706_192149.jpg
 
Variációk egy témára, avagy a nano lakói :
IMG_20180708_200450.jpg
A zasszony:
IMG_20180708_200526.jpg

Még pár dolgot vennem kell aztán megpróbálkozunk egy randival.

És végül egy kép a nagyról:
IMG_20180708_204010.jpg

Annyira nem feltűnő de 5 vödör növényt termeltem kibelöle ami nagyrészt fedezte a bettás nanok költségeit.
 
Elindult az első két bettás nano is, bár még rendes világítás nélkül mivel azok még fél úton vannak kínából.

Az összesben ugyanaz lesz a technika:
-30x30x25 ös akvárium
-leecom 380l/h akasztós szűrő, tömve matrixal és perlonnal
-10 wattos csiptetős led
-használt amazónia
-20 wattos fűtő

Scapel nem foglalkoztam de azért sok féle növény ment bele.
Algázónak majd süncsigát és leszelektált rc-t megpróbálom, bár ellentétben a fórumon olvasottakkal az én bettáim igazi vadállatok:devil:
De nekem ilyen az igazi betta:)
IMG_20180711_205722.jpg IMG_20180711_205727.jpg IMG_20180711_205738.jpg
Még 3 nano készül ahogy a technika közben megérkezik.
 
Elindult az első két bettás nano is, bár még rendes világítás nélkül mivel azok még fél úton vannak kínából.

Az összesben ugyanaz lesz a technika:
-30x30x25 ös akvárium
-leecom 380l/h akasztós szűrő, tömve matrixal és perlonnal
-10 wattos csiptetős led
-használt amazónia
-20 wattos fűtő

Scapel nem foglalkoztam de azért sok féle növény ment bele.
Algázónak majd süncsigát és leszelektált rc-t megpróbálom, bár ellentétben a fórumon olvasottakkal az én bettáim igazi vadállatok:devil:
De nekem ilyen az igazi betta:)
View attachment 59173 View attachment 59174 View attachment 59175
Még 3 nano készül ahogy a technika közben megérkezik.
Csak simán bedobod hozzá, és miatyánk, vagy van valami módszered a biztonságos "ismerkedés" fázisra? Csak azért kérdezem mert engem is érdekelne egy ilyen, hogy ne azzal kezdődjön a hétfő reggelem, hogy a tőled kapott RC mind eltűnt, a csigaház meg törött/üres! :D
 
Csak simán bedobod hozzá, és miatyánk, vagy van valami módszered a biztonságos "ismerkedés" fázisra? Csak azért kérdezem mert engem is érdekelne egy ilyen, hogy ne azzal kezdődjön a hétfő reggelem, hogy a tőled kapott RC mind eltűnt, a csigaház meg törött/üres! :D
Először a csigusz meg a garnélák mennek bele, utána jön a miatyánk majd a betta. Garniból még akad pár száz( bár mióta a nőstény halfmoon a nagyban tengeti napjait felét se látni, mindenki bújlkál...) velük annyira nem foglalkozom de csigákat megnézem hogyan reagálnak rá. Túl hasznosak hogy haleledel legyen belőlük. Bár jól vannak lakatva élő szúnyoglárvával de a plakat betta agresszívabb mint a fátyolos társai.
 
Először a csigusz meg a garnélák mennek bele, utána jön a miatyánk majd a betta. Garniból még akad pár száz( bár mióta a nőstény halfmoon a nagyban tengeti napjait felét se látni, mindenki bújlkál...) velük annyira nem foglalkozom de csigákat megnézem hogyan reagálnak rá. Túl hasznosak hogy haleledel legyen belőlük. Bár jól vannak lakatva élő szúnyoglárvával de a plakat betta agresszívabb mint a fátyolos társai.
Én egyszerre fogom elhozni Pestről a bettát meg a süncsigát is, de akkor a csigát egyelőre máshova rakom, és megvárom a beszámolódat! :D
 
Back
Oldal tetejére