• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Low-tech szárnypróbálgatás

Nanoba megjöttek az új lakók @Luigi13 éktól. Nagyon szépek. Ezúton is köszönöm nekik meg @Gáncs Péter nek is a fuvart. Jobb képet nem tudtam csinálni, az istennek se akart rázúmolni a kamera.

View attachment 53622 View attachment 53623

Grat(y)! Tényleg low-tech-be így összehozni nagyon szép. Ezek a kék szépségek ha elszaporodnának akkor szólj nyugodtan nem vagyunk messze egymástól, már indulok is:hungry:.
 
Volt időm ma úgyhogy megnyírtam a stemeket. Kellett már.

View attachment 54530 View attachment 54531
A sünik olyan jó munkát végeznek hogy lehet feljebb emelem a fényerőt legyen mit enniük.
View attachment 54535

Mióta nem figyelem és számolom a gébeket meg van mind. Az asszony megmondta, halálra nézem őket.:sick:
View attachment 54532
Pár kép még.
View attachment 54533
View attachment 54534
View attachment 54536
View attachment 54537
View attachment 54538
View attachment 54539
Erről egy kicsit lemaradtam, de ahogy látom ugyan olyan jól néz ki. (y)A hydrocotyle tripartita megint kezd eluralkodni. A fissi is elkezdet beépülni a fába. Mióta is üzemel ebben a állapotban? :);)
 
Erről egy kicsit lemaradtam, de ahogy látom ugyan olyan jól néz ki. (y)A hydrocotyle tripartita megint kezd eluralkodni. A fissi is elkezdet beépülni a fába. Mióta is üzemel ebben a állapotban? :);)
Köszi. November elsején lesz 2 éves. Fissit 2 havonta borotválom de kihajt simán már a fából nem probléma. Mióta elköltöztettem a sziámikat a fél éve halottnak hitt jávai is feltámadt az egyik faágon a semmiből.
 
A nagy is megkapta a nyírást és 12 nap után egy vízcserét is. Megnyírtam a stemeket és az emers hydrot is. Valamikor még a trident és a narrow bokrot is meg kell tépnem, a blyxa dzsungellel karöltve.

A növények gyönyörűek, egyedül a tenelluson látszik hogy nem az igazi neki már a talaj. Gondolkodom hogy az egész alját monte carlora cserélem.

Halak gyönyörűek és kövérek. Éljen a frissen fogott szúnyoglárva.
Red cheryk már megszámlálhatatlan mennyiségben vannak.
Alga zéró.
Szóval most minden a helyén.

Az Ati fénye esténként még 50%-on is brutális. Remélem lesz lehetőségem majd teljes fényerőn is kiélvezni a látványát egyszer.

@Luigi13 -éknak hála, most már 13 féle bucéban gyönyörködhetek egy ideje.

És akkor pár telós kép, bár ezt hülyeség kiírnom mivel más nincs.

IMG_20180528_201241.jpg IMG_20180528_201222.jpg IMG_20180528_201248.jpg IMG_20180528_201300.jpg IMG_20180528_201325.jpg IMG_20180528_201334.jpg IMG_20180528_201340.jpg IMG_20180528_201353.jpg
 
A múltkori süncsiga rendelésem pótlásaként ma érkezett még 10 gyönyörűség.

Jelenleg 30-an tartják teljesen algamentesen a 160 litert.
Most hála a dimmelhető Atinak azt tesztelem meddig mehetek el fényerőben algamentesen co2 nélkül.
1-2 hetente 2-3 %-al tolom feljebb a fényerőt, most 55 %-nál tartok.
A csiguszok eddig gond nélkül veszik az akadályt. Alga 0. A mostani plusz 10-el talán 60 %-ig el tudok menni gond nélkül.

Közben a kicsiben megszülettek az első blue dream bébik. Mivel nem láttam már a petés mamát vízcserénél alaposan megnéztem a leszívott vizet. 3 picit vissza is pecáztam. Várom hogy nagyobbak legyenek és előmásszanak végre.
 
Közben a kicsiben megszülettek az első blue dream bébik. Mivel nem láttam már a petés mamát vízcserénél alaposan megnéztem a leszívott vizet. 3 picit vissza is pecáztam. Várom hogy nagyobbak legyenek és előmásszanak végre.

Ha majd nem bírsz már a szaporulattal szívesen leveszem a terhet a válladról, és vinnék párat, de azt is megköszönném, ha növénynyírásnál gondolsz rám (is)! :D

Szombathelyi bolti választék mind állat-, mind növényvilágból szánalomra méltó. :/
 
Nagyon szép kis kerteket gondozol, gratulálok és remélem sikeres lesz a kékségek szaporodása, felcseperedése is.(y)
Köszi, én is bízok benne.

Kertnek azért még nem hívnám őket. Egyelőre azt mondanám hogy tudok low techben szép növényeket nevelni de koncepció még nincs nagyon benne, inkább egy egészssége növénytárolónak hívnám.
 
Back
Oldal tetejére