• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Low-tech japó stílusban

Kicsit elhanyagolt, kicsit kifutotta már magát, de még mindig órákig lehet bambulni, mikor bukkan elő egy garnéla, vagy halivadék a sűrűből. Szét kéne szednem de mindig odázom. A képek:
PA081902.JPG

PA081904.JPG

PA081903.JPG
 
Rászántam magam, szétcsapom az akit!
Szerettem, szép kis dísze volt a nappalinak, de eljárt az idő felette, no meg kicsit már unalmas is állandóan ugyan azt az elrendezést nézni immár 2 éve.

600px-Under_construction_icon-green.svg.png



Hétvégén, vagy jövő héten majd egy új naplóban fojtatódik a low-tech történet.
 
Rászántam magam, szétcsapom az akit!
Szerettem, szép kis dísze volt a nappalinak, de eljárt az idő felette, no meg kicsit már unalmas is állandóan ugyan azt az elrendezést nézni immár 2 éve.

600px-Under_construction_icon-green.svg.png



Hétvégén, vagy jövő héten majd egy új naplóban fojtatódik a low-tech történet.

Ejj én de nagyon nem tudnám megunni... :D Gyönyörű... Kár hogy csak most találtam rá, de... LOW TECH FOREVER!!! Az a méret... 75 cm mély... Mindenütt elég fény... Félelmetes -jó értelemben! :)
Eddig is ezt az irányvonalat tartottam a favoritomnak, de ezek után főleg... Gratula, gratula és ismételten gratula! :)

Amúgy hogy is volt ez az alapoknál? Aljzat: kavics 2-7 mm... Ennyi? Se agyag, se táptalaj...? :p:D
De most komolyan ennyi (volt) az alapja, esetleg tápgolyók, vmi...? Bár mivel tele volt főleg Anubiassal + tápoztál rendesen, így a fene (mármint hogy egyik növény sem...) bánta, hogy mi az aljzat... De akkor pl. honnan nőtt ki a Higrophila? ;)(y)
 
Back
Oldal tetejére