• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Hónap akváriuma Low-tech japó stílusban

Kellemes lehet ez előtt az aki előtt
elgondolkodni egy pohár borral a kézben.
Nagyon szép látvány.Grat.
:thumbup: :clap:
 
Félelmetesen jól néz ki. A vized pedig hipertiszta. Van olyan kép amin úgy tűnik mintha nem is lenne benne víz. :)
 
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Nagyon szép akvárium, nagyon jó berendezéssel. Ez a stílus nekem is nagy kedvencem. Minden elismerésem, ahogy a vízalatti világot létrehoztad, fenntartod :clap:
 
Megvolt az új év első vízcseréje, és az ilyenkor szinte kötelező fotók is elcsattantak.


P1027905.JPG


P1027909.JPG


P1027913.JPG
 
Idén is gyönyörű!

Kristály tiszta víz, szép növények ls az algának nyomát sem látom!
Gratulálok hozzá!
:thumbup: :thumbup:
(Ui: Maga az aki opti üvegből van, mert az élénél nem látni, hogy zöld lenne)
 
Köszi!
Némi pontalga van, itt ott de nem vészes, Néha, ha több vasat sikerül adnom a vízhez második harmadik napon megjelenik egy kevés fonal alga is.
Az akva 15 éve készült az akkor itthon elérhető legtisztább üvegből, nem opti csak csökkentett ólomtartalmú. Egyébként abban az időben hatalmas divat volt a füstszínű üveg akvárium fekete ragasztással, az üveges aki készítette mindenképpen rá akart beszélni egy sötétített verzióra.
 
Ma ismét az ollóé volt a főszerep, rendet kellett vágnom kicsit, mert a sima kis igazítás már nem volt elég.
Időközben kicsit változtattam a fák elhelyezésén, a jobb oldalon is kilógattam egy ágat, a későbbiekben valami kis páfrányt tervezek rákötözni.
Érkezett tíz petitella később még jön hozzájuk pár darab, iszonyat mennyivel nagyobbnak tűnik tőlük az akvárium, és a cápamárnák is igazi óriások lettek.
Képet nem sikerül készíteni róluk, majd még próbálkozom.

Ímádom a cabrió kivitelt.
P1227993.JPG


A mai állapot:
P1288039.jpg
 
Ismét nagy mata volt,belemásztam ahogy a párom mondja.
P2078054.JPG

Közben alakul az összkép, a kilógó ágakra kötöztem broméliát és orchideát.
P2128082.JPG

Kis esti hangulat a kanapéról.
P2128081.JPG
 
Ez valami brutális :D Gratu hozzá. Tényleg nem látszik, hogy mekkora, csak amikor valamihez tudunk viszonyítani. Az orchidea faágra kötözése baromi jó ötlet. Kíváncsi leszek, ez hova tud fejlődni? :)
 
Köszi!
Az orchideára én is kíváncsi leszek, eredetileg páfrányt terveztem, de lehet még kerül az is.
 
Üdv. Tomi !
Valóban gyönyörű az akvárium gratulálok !
Bizalmas,belső információk szerint (ha jól emlékszem) az akva a háloszobából nyitott ajtónál az ágyból is látható,Te kis huncut ;) :lol:
Májusban valószínűleg meglátogatlak benneteket,várom a találkozást és az információcserét !
 
Back
Oldal tetejére