• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low tech akváriumok CO2 nélkül - fotókkal

Re: Low tech akváriumok

gyönyörűű, nagyon nagy gratula ;) érdemes lenne naplót vezetend róla!!
 
Re: Low tech akváriumok

bocsi, félreérthető voltam, nem az enyém csak böngészés közben találtam :)
ez az aki sok mindenre rácáfol persze lehet csak véletlenek egybeesése/szerencse de érdekességnek nem rossz
 
Re: Low tech akváriumok

Vale said:
bocsi, félreérthető voltam, nem az enyém csak böngészés közben találtam :)
ez az aki sok mindenre rácáfol persze lehet csak véletlenek egybeesése/szerencse de érdekességnek nem rossz
jaa:D azthittem h tied :D :D
 
Re: Low tech akváriumok

Vale said:
bocsi, félreérthető voltam, nem az enyém csak böngészés közben találtam :)
ez az aki sok mindenre rácáfol persze lehet csak véletlenek egybeesése/szerencse de érdekességnek nem rossz

A +elvileg kavics az aljzatból már sejtettem hogy nem a tied :D:D Amugy nekem tetszik
 
Kicsit leült ez a téma, szeretném feléleszteni. Kiegészítettem a topik nevét és kiemeltem, hogy mindig meg lehessen találni.

Jöhet mindenféle növényes akvárium, ami kevés fénnyel, CO2 nékül működik. Nekem is volt ilyenem, kezdésnek bedobom ezt is. Jöhetnek saját fotók és netes fotók is.

3485454167_0e737260da_b.jpg

3486268084_ca60fa58be_b.jpg

Több kép az akváriumról:
http://www.flickr.com/photos/viktorlant ... 209470556/

Akvárium: 20 liter
Világítás: 7 Watt / 12 órában
Szűrés: Gyári belső sarokszűrő, teljesítmény mérhetetlen ;)
Talaj: Dennerle
Táp: Tropica TPN, Easy Carbo
Vízcsere: heti 50%
 
Akkor én is bedobom egy régebbi low tech aksimat. Semmi táp, semmi co2, szinte 0 fény, kis belsőszűrő, festett kavics talaj, havonta egyszer vízcsere... stb

4344121902_58facfa365.jpg
 
SlyChocolate said:
Jól látom a jobb oldalon az egy pici CO2 palack?

jól látod, de annyira rossz az a rendszer, hogy sosem tudtam használni. de dísznek jó volt ;)
viszont pont a bosszússágok miatt segített, mert tudtam be kell szereznem egy jól működő rendszert.
 
csoli said:

Sajnos a szép akváriumokból van kevesebb, de a magyar akváriumoknak jobban örülünk ha szépek. :angel:
Tomi akváriuma klasszikus példa hogyan lehet ezt a műfajt jól művelni.
 
Back
Oldal tetejére