• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Növényes 240

Most látom, milyen rég nem naplóztam...
Ma nagyon sok növényt kikaszáltam. A terv az, hogy a stemek nagyjától elbúcsúzok, és a jobb oldalt átadom a bucéknak, valamint a poraiból feltámadó crypto flamingonak. Elől kicsit elengedem a blyxa-t, jönnek új hajtások... A fényt és a tápot visszább veszem kicsit mert elég sok a pontalga, és hétközben lesz egy extra vízcsere is.
Kicsit még zavaros...
IMG_20220220_141809~2.jpg
 
Sziasztok!
Attila vagyok és én vagyok az a szerencsés, aki megvette Zoli akváriumát. Megpróbálom hasonló szépen és egészségesen tartani a növényeket (ebből kicsit kevesebb lett) és halakat (ebből kicsit több lett). Köszönöm Zolinak, hogy segített tanácsaival. Egyelőre nem minden sikerült a terveim közül (pl. az ozmózis szűrőnek, amit vettem kevés a víznyomásom, így egyelőre csapvizzel megy az akvárium), de dolgozom a megoldáson. Képet nem sikerült csatolnom a bejegyzésemhez, még próbálkozom.
 
Sziasztok!
Attila vagyok és én vagyok az a szerencsés, aki megvette Zoli akváriumát. Megpróbálom hasonló szépen és egészségesen tartani a növényeket (ebből kicsit kevesebb lett) és halakat (ebből kicsit több lett). Köszönöm Zolinak, hogy segített tanácsaival. Egyelőre nem minden sikerült a terveim közül (pl. az ozmózis szűrőnek, amit vettem kevés a víznyomásom, így egyelőre csapvizzel megy az akvárium), de dolgozom a megoldáson. Képet nem sikerült csatolnom a bejegyzésemhez, még próbálkozom.
Szia! Ez @cs_z_ Zoli befejezett naplója.😃 Nyiss egy új naplót. Képet azért nem tudsz feltölteni direktbe, mert ahhoz 2 hét tagság és 25 bejegyzés kell. Ha elindítod a saját naplódat, hidd el hamarabb meglesz a 25 bejegyzés, mint a 2 hét. Képet addig is tudsz feltenni, mert képmegosztó(Google drive, Flickr, stb) linkelését engedi a fórummotor.😉
 
Back
Oldal tetejére