• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lost World

Sajna a méretei miatt nem kifejezzeten alkalmas kockára, viszont az appos vezérlés baromi jó.

Nálam azért voltak problémák amit jeleztem a gyártónak.
Az app nem működik jól az időzített dimmeléseknél. Pl 8-10-ig történő folyamatos emelkedés helyett 8-tól ha jól emlékszem 5 másodpercenként ugrik egy fokozatot.
Így 2-3 perc alatt feldimmeli pl 20%-ról 100%-ra. A maradék közel 2 órában már nem történik semmi. Ez mondjuk gáz. Említették, hogy megnézik, de app frissítés még nincs.

Az új progiban látszik hogy a többi lámpa vezérlésre is gondoltak, de egyetlen Flat One modellel sem tud kommunikálni. Lehet a későbbi modelleknél lesz megoldva a szinkron, de ez nincs kommunikálva a gyártó részéről.

Nem értettem miért csináltak rá egy teljesen új appot, ami kicsit félkésznek néz ki. Valószínűleg a korábbi dezájnos változatot egy másik csapat csinálta és nem dolgoznak már velük.
Az új appnál sincs még gari rá, hogy folyamatosan frissítenék ha hibát jelzel.

Szal annyira nem rózsás a helyzet. De ha csak egy pre-production modellről van szó, akkor ok.
 
Úgy látom, hogy a halak között akad titteya és kolibri hal is, aminek a tartását 50 liter alatt nem javasolják, ez meg egy bruttó harminc literes kocka, amibe jó esetben max. 20 liter víz férhet a dekorok és növények miatt.🥛
Őket esetleg nem ártana nagyobb akváriumba áttenni, bár lehet, csak a fotózás idejére tetted be őket a szép színük miatt, meg hogy nagyobb legyen a csapat.
Sokan követnek téged, így gondolom fontos neked, hogy olyasmit mutass másoknak, ami nemcsak szép, de hasznos is.
 
Nálam azért voltak problémák amit jeleztem a gyártónak.
Az app nem működik jól az időzített dimmeléseknél. Pl 8-10-ig történő folyamatos emelkedés helyett 8-tól ha jól emlékszem 5 másodpercenként ugrik egy fokozatot.
Így 2-3 perc alatt feldimmeli pl 20%-ról 100%-ra. A maradék közel 2 órában már nem történik semmi. Ez mondjuk gáz. Említették, hogy megnézik, de app frissítés még nincs.

Az új progiban látszik hogy a többi lámpa vezérlésre is gondoltak, de egyetlen Flat One modellel sem tud kommunikálni. Lehet a későbbi modelleknél lesz megoldva a szinkron, de ez nincs kommunikálva a gyártó részéről.

Nem értettem miért csináltak rá egy teljesen új appot, ami kicsit félkésznek néz ki. Valószínűleg a korábbi dezájnos változatot egy másik csapat csinálta és nem dolgoznak már velük.
Az új appnál sincs még gari rá, hogy folyamatosan frissítenék ha hibát jelzel.

Szal annyira nem rózsás a helyzet. De ha csak egy pre-production modellről van szó, akkor ok.

Ilyesmit nem tapasztaltam, de a csatlakozás nálam sem volt zökkenőmentes. Kiemeltèk, hogy tesztpéldány, de ettől független én sem értem ezeket a dolgokat. Nekem az építés minősége nem tetszik, eléggé nyeklik az egész műanyag szerkezet, szerintem érdemesebb lenne aluból kialakítani és akkor a melegedés is meg lenne oldva. Gyanítom úgy azért jóval drágább lenne. Szeretem a Flat Nano szériát, ezzel az app vezérléssel igazán jó lehet, bár tartok tőle, hogy az árazassal elrontják az egészet.
 
Úgy látom, hogy a halak között akad titteya és kolibri hal is, aminek a tartását 50 liter alatt nem javasolják, ez meg egy bruttó harminc literes kocka, amibe jó esetben max. 20 liter víz férhet a dekorok és növények miatt.[emoji1636]
Őket esetleg nem ártana nagyobb akváriumba áttenni, bár lehet, csak a fotózás idejére tetted be őket a szép színük miatt, meg hogy nagyobb legyen a csapat.
Sokan követnek téged, így gondolom fontos neked, hogy olyasmit mutass másoknak, ami nemcsak szép, de hasznos is.

Teljesen jól látod, van benne 1darab. Tekintve, hogy nem bírom megfogni, ott is marad valószínűleg. Igen sokan követnek és igyekszem hasznos dolgokat átadni, de nem mindig sikerül tökéletesen. Mindig van hova fejlődni és csak az csinál hülyeségeket, aki csinál is valamit. Nem gondolnám, hogy követendő példa vagyok és amig világ a világ mindenbe bele is lehet kötni ;)
 
Úgy látom, hogy a halak között akad titteya és kolibri hal is, aminek a tartását 50 liter alatt nem javasolják, ez meg egy bruttó harminc literes kocka, amibe jó esetben max. 20 liter víz férhet a dekorok és növények miatt.[emoji1636]
Őket esetleg nem ártana nagyobb akváriumba áttenni, bár lehet, csak a fotózás idejére tetted be őket a szép színük miatt, meg hogy nagyobb legyen a csapat.
Sokan követnek téged, így gondolom fontos neked, hogy olyasmit mutass másoknak, ami nemcsak szép, de hasznos is.

Jelentem, nem kis küzdelem árán, de megfogtam a delikvenseket. Már a nagy akváriumban úszkálnak [emoji851]
 
Csak gyakorolj lelkesen, mert majd hamarosan a gyerekedet beimádkozni vagy épp kipecázni a fürdőkádból, na az nem semmi kihívás lesz. Ahhoz képest egy titteya kifogása gyerekjáték.🤭
Hát a fene tudja. Egy növénnyel telitömött akváriumból való halászásnál nem tudom, hogy van e kegyetlenebb dolog. Lekopogom, de most még elég jól megy a fürdés, egy hang nélkül tűri, meglátjuk mi lesz később.
 
Back
Oldal tetejére