• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Lonely Carmona

Sziasztok.
A tripartita itt is kiirthatatlan. Vastag szonyeg. Sajna oda a csigabizniszunk @mmccannon Mary. Vagy nincsenek mar vagy a tripaptita alatt bujkalnak, de nam lattam oket egy ideje.
View attachment 73997
Itt egy kis lobelia cardinalis.
View attachment 73998
Egy kis wallichi
View attachment 73999
Egy kis stau
View attachment 74000
Es egy kis ludwigia
View attachment 74001
;)Ne add fel, @Zuzmi , mert szerintem a nyirkos részen, az egész tri-mező alatt vannak.
 
Sziasztok.
Ki kell abranditsak mindenkit...nem lesz palu. Nem birtam a szuro csobogasat!:mad: Barhogy igazgattam zufott es csobogott...:shifty:
Ugyhogy szetszedtem minden wabit itthon...mar ugyis tele volt a hocipom a sok ilyen olyan lampaval, meg szervezkedessel, hogy mit melyik pontjara a lakasnak...es lett egy nagy wabi!
Ultettem be Monte Carlot(asszem), par szal Parvulat, Lymnophila Hippuridoidest, Reinicki minit, Rotalat, Ludwigiat, Linderia Rotundifoliat, Corymbosa Siamensist es valamilyen Myriot.View attachment 64405View attachment 64406
Már-már én érzem magam rosszul, hogy @Henrik -nek mindig igaza van. :) 👑
https://akvakertesz.hu/threads/lonely-carmona.7696/#post-428201
 
Nagyon szép mezővé érett. Változatos formák, színekben gazdag, egészséges növények.
Kellemes, napsütötte domboldal, melynek tetején a megfáradt kiránduló megpihenhet az egyetlen fa árnyékában.
Nagyon tetszik, picit irigykedem (nem picit).
 
Sziasztok,

Eladasra kinalom a Lonely Carmonat.
Lampastul, mindenestul.
Tehat: sajat keszitesu fuggesztett led lampa, tappal, dimmerrel, fuggesztovel. Uveg: 603016. Benne lavakovek es amazonia light.
Novenyzet: carmona bonsai fa. Alul pedig omlesztve tripartita, ludwigiak, HM, HC, myriok, mohak, staurogyneok, lobelia cardinalis, hirsuta, linderia rotundifolia, elbujva egy kis buve, anubias meg a fene sem emlekszik meg mi.
Arat nem irok, varok egy realisat.
Kerek egy modit @inadsz , @danyi03 helyezze at naplomat a befejezettek koze. Koszonom Mindenki figyelmet. Remelem valaki megszereti, tovabb gondozza. Ha nem akkor meg szetszedem.
76409
 
Sziasztok,

Eladasra kinalom a Lonely Carmonat.
Lampastul, mindenestul.
Tehat: sajat keszitesu fuggesztett led lampa, tappal, dimmerrel, fuggesztovel. Uveg: 603016. Benne lavakovek es amazonia light.
Novenyzet: carmona bonsai fa. Alul pedig omlesztve tripartita, ludwigiak, HM, HC, myriok, mohak, staurogyneok, lobelia cardinalis, hirsuta, linderia rotundifolia, elbujva egy kis buve, anubias meg a fene sem emlekszik meg mi.
Arat nem irok, varok egy realisat.
Kerek egy modit @inadsz , @danyi03 helyezze at naplomat a befejezettek koze. Koszonom Mindenki figyelmet. Remelem valaki megszereti, tovabb gondozza. Ha nem akkor meg szetszedem.
View attachment 76409
Sziasztok. Bontottam!
 
Back
Oldal tetejére