• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lightroom és Photoshop tréning akvárium fotózáshoz

Csatlakozásom után kb. 10mp-ig hallottam a hangot, aztán síri csend következett. Sajnos nem akart rendesen működni.

Ha felvételen is megnézhető lesz, akkor tuti megnézem.
 
Csatlakozásom után kb. 10mp-ig hallottam a hangot, aztán síri csend következett. Sajnos nem akart rendesen működni.

Ha felvételen is megnézhető lesz, akkor tuti megnézem.
En sajnon nem tudtam jelen lenni, de ha utolag valahol vissza lehetne nezni, en is megsasolnam...
 
Csatlakozásom után kb. 10mp-ig hallottam a hangot, aztán síri csend következett. Sajnos nem akart rendesen működni.

Ha felvételen is megnézhető lesz, akkor tuti megnézem.
Ugyanez volt nekem Chrome-ból. Többször próbálkoztam. Áttértem I. Explorer-re vagyis igazából Edge-re és azzal remekül ment.
 
@viktorlantos Szia Vik!
Tök jók a visszajelzések, úgyhogy nagyon szívesen megnézném, van erre lehetőség esetleg? Sajnos nekem ez az időpont pont az esti fürdetés, vacsizás, mesélés szokott lenni, úgyhogy kb esélytelen volt élőben.
 
Sajnos van egy rossz hírem :(

Ahogy előre jeleztem az előadás sportanitása miatt nem terveztem, hogy rögzítsük a programot.
Nem voltam biztos benne mennyire fogunk egymás szavába vágni, mennyire lesz értékelhető így utólag, vagy mennyire zavar majd be az épp hazaérkező család a mindig szuperaktív kislányom.
De a műsor is nyugis volt, talán 1 fura mikrofonos beszólás volt amit utólag lekapcsoltam, és a kislány is csendben türelmesen végigvárta hogy papa befejezze a streamet.

Remélem aki ott volt továbbadja majd az infókat. Esetleg tartunk valami hasonló megmozdulást egy későbbi időpontban.
 
Nyilván tegnap húzódott el a meló és nem értem haza csak este 9-re. :(

Nagyon sajnálom hogy kimaradtam. :(
 
Nagyon jo volt az előadás Viktor, a közvetítés közben sem tapasztaltam problémát! Köszönjük szépen ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Aszongyahogy Instagramról idézve:

"Would still look amazing even if you took the photo with a potatoe."

Szal ez az akvárium akkor is jól nézne ki, ha egy burgonyával fotóztuk volna. :D:) Ámen! Holnap el is adom a masinát és elmegyek nyaralni :)
Ez annyira nem igaz! :) Én mit izzadok, hogy ne folyjanak össze a zöldek egy 170e-es objektívval. A 350e-essel meg nem tudok rosszat csinálni.
 
AKIK LEMARADTAK !
Srácok, én felvettem az előadást. Kis bénázás miatt voltak benne hibák, ezeket a részeket kifeketítettem. Szerencsére nincs túl sok ilyen sötét rész - eltekintve az utolsó negyedórától. A hanganyag teljes.
INNEN tudjátok letölteni. A felvétel 720p-s. Szóval hajrá, mert nem sokáig fogom itt tárolni :)
 
Utoljára módosított:
AKIK LEMARADTAK !
Srácok, én felvettem az előadást. Kis bénázás miatt voltak benne hibák, ezeket a részeket kifeketítettem. Szerencsére nincs túl sok ilyen sötét rész - eltekintve az utolsó negyedórától. A hanganyag teljes.
INNEN tudjátok letölteni. A felvétel 720p-s. Szóval hajrá, mert nem sokáig fogom itt tárolni :)
Király köszi!:)
 
AKIK LEMARADTAK !
Srácok, én felvettem az előadást. Kis bénázás miatt voltak benne hibák, ezeket a részeket kifeketítettem. Szerencsére nincs túl sok ilyen sötét rész - eltekintve az utolsó negyedórától. A hanganyag teljes.
INNEN tudjátok letölteni. A felvétel 720p-s. Szóval hajrá, mert nem sokáig fogom itt tárolni :)
Mekkora császár vagy! :cool:
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére