• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lightroom és Photoshop tréning akvárium fotózáshoz

Skacok a progi elszállt :) Így elköszönni nem tudtam. Köszi, hogy itt voltatok és reméljük pár hasznos info átment ebben a bő 90 percben

Köszönjük, nagyon hasznos volt, főleg a gomb kombinációk amik elég jól tudnak jönni, és a sok apróság ami valóban a 90 percben kicsit tömény volt, de ha épp arra járunk a programban, eszünkbe fog jutni, hogy hopp, ezt már mutatták nekünk és tudjuk is mire való. :) Számomra egy hasznos lecke volt, tényleg ezer köszönet és jelen leszek a többi hasonló élőzésnél is ha lehetséges és lesz még alkalom! :)
 
Köszi Viktor!Pár dolgot én is tanultam.
Eléggé ismerem a Lightroomot,nekem az jött le,hogy óvatosabban azokkal a csúszkákkal.
 
Köszönjük szépen! Hasznos volt! Viszont kezdőként tömény is elsőre, esetleg van rá lehetőség hogy valahogy visszanézhető legyen a későbbiekben?
Sok hasznos lépés volt amire 3-4 nap múlva tuti nem emlékszem majd és nagyon jó lenne ha elő lehetne venni a "tananyagot" a későbbiekben is.
 
Köszi mindenkinek. Egy pár perc jó lett volna még a végén, de majd legközelebb. :)

Hang jó volt? Igyekeztem egy jobb mikrofont és beállítást találni a mai napra.
Képernyőt lehetett követni? Nálam elég nagy felbontás megy remélem azért valami látható átment.
 
Köszi mindenkinek. Egy pár perc jó lett volna még a végén, de majd legközelebb. :)

Hang jó volt? Igyekeztem egy jobb mikrofont és beállítást találni a mai napra.
Képernyőt lehetett követni? Nálam elég nagy felbontás megy remélem azért valami látható átment.

A hang tökéletes volt. Mindent lehetett érteni. Én tudtam követni a képernyőt, nálam nem volt zavaró a késés.
 
A hang egész jó volt!

A képen minden változtatás jól látszott, de a programoknál (Lightroom, Photosoph) a csúszkáknál a betűk nagyon kicsik voltak.

AmegA
 
Köszi mindenkinek. Egy pár perc jó lett volna még a végén, de majd legközelebb. :)

Hang jó volt? Igyekeztem egy jobb mikrofont és beállítást találni a mai napra.
Képernyőt lehetett követni? Nálam elég nagy felbontás megy remélem azért valami látható átment.
Én csak teloról halgattam és néztem, halható/látható volt.
Köszi.
 
Ma elég sok volt a baleset hazafelé a városban. Ahogy elhajtottam mellettük, az jutott eszembe, hogy biztos sokan nézik mobilról az előadást... :p
Persze 5 colon talán akkor se sok értelme lett volna nézni a csúszkák húzogatását, és a kép tónusváltozásait, ha történetesen éppen nem vezetek, de szerencsére a narráció is tökéletes volt.
Aztán mikor nem sokkal Viktor családját követően hazaértem, az addig elhangzottakat abszolválva egyből lecseréltem a telefonomat egy fényképezőre.
A képeim azóta tényleg szebbek, viszont a hívásgombot még keresem... :ROFLMAO:

Köszönjük @viktorlantos!
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére