• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lightroom és Photoshop tréning akvárium fotózáshoz

ftamas0201

Főkertész
Skacok a progi elszállt :) Így elköszönni nem tudtam. Köszi, hogy itt voltatok és reméljük pár hasznos info átment ebben a bő 90 percben
Köszönjük, nagyon hasznos volt, főleg a gomb kombinációk amik elég jól tudnak jönni, és a sok apróság ami valóban a 90 percben kicsit tömény volt, de ha épp arra járunk a programban, eszünkbe fog jutni, hogy hopp, ezt már mutatták nekünk és tudjuk is mire való. :) Számomra egy hasznos lecke volt, tényleg ezer köszönet és jelen leszek a többi hasonló élőzésnél is ha lehetséges és lesz még alkalom! :)

tibicuk

Legenda
Legjobb napló
Köszi Viktor!Pár dolgot én is tanultam.
Eléggé ismerem a Lightroomot,nekem az jött le,hogy óvatosabban azokkal a csúszkákkal.

Addubter

Főkertész
Köszönjük szépen! Hasznos volt! Viszont kezdőként tömény is elsőre, esetleg van rá lehetőség hogy valahogy visszanézhető legyen a későbbiekben?
Sok hasznos lépés volt amire 3-4 nap múlva tuti nem emlékszem majd és nagyon jó lenne ha elő lehetne venni a "tananyagot" a későbbiekben is.

evavigh

VIP kertész
Köszönöm és is, számomra egész fantasztikus volt, hogy mennyi minden kis nüanszot lehet hozzáadni, javítani egy képen. Nagyon tetszett!

viktorlantos

Alapító
Admin
Köszi mindenkinek. Egy pár perc jó lett volna még a végén, de majd legközelebb. :)

Hang jó volt? Igyekeztem egy jobb mikrofont és beállítást találni a mai napra.
Képernyőt lehetett követni? Nálam elég nagy felbontás megy remélem azért valami látható átment.

Dragon22

Kertész szaki
Köszi mindenkinek. Egy pár perc jó lett volna még a végén, de majd legközelebb. :)

Képernyőt lehetett követni? Nálam elég nagy felbontás megy remélem azért valami látható átment.
A hang tökéletes volt. Mindent lehetett érteni. Én tudtam követni a képernyőt, nálam nem volt zavaró a késés.

AmegA

Legenda
A hang egész jó volt!

A képen minden változtatás jól látszott, de a programoknál (Lightroom, Photosoph) a csúszkáknál a betűk nagyon kicsik voltak.

AmegA

Szépe Kálmán

Főkertész

Én csak teloról halgattam és néztem, halható/látható volt.
Köszi.

Trappista

Legenda
Ma elég sok volt a baleset hazafelé a városban. Ahogy elhajtottam mellettük, az jutott eszembe, hogy biztos sokan nézik mobilról az előadást... :p
Persze 5 colon talán akkor se sok értelme lett volna nézni a csúszkák húzogatását, és a kép tónusváltozásait, ha történetesen éppen nem vezetek, de szerencsére a narráció is tökéletes volt.
Aztán mikor nem sokkal Viktor családját követően hazaértem, az addig elhangzottakat abszolválva egyből lecseréltem a telefonomat egy fényképezőre.
A képeim azóta tényleg szebbek, viszont a hívásgombot még keresem... :ROFLMAO:

Köszönjük @viktorlantos!

Oldal tetejére